reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

reklama
Aniaa_87 - u mnie jest tak samo. Z tym że ja z jednej strony czuję jakby waga mi spadała, ale jednocześnie jestem jakaś taka opuchnięta, też już dostałam brzuszek i zwykłe spodnie po prostu nie są już tak wygodne jak kiedyś. Moja bardzo szczupła koleżanka też bardzo szybko dostała brzuszek, już w 4 czy 5 tc. Także na to pewnie też nie ma reguły, niestety... No ale cieszmy się, bo to pewnie nasze maluchy tak ładnie rosną i mają w środku dogodne warunki :) Kij ze spodniami - kupi się nowe - ciężarówkowe.
:blink:
Ja już kupiłam jedną parę... Czarne, niby elegancje ale dobre też na co dzień, z pasem na brzusiu. Pomyślicie pewnie, że za wcześnie :) Po prostu i tak potrzebowałam spodni, a po co mam kupować jeansy które ponoszę jeszcze z miesiąc, a później będę mogła je założyć dopiero za jakiś rok (a i to nie wiadomo, bo nie wiadomo jak wagowo skończę).

No i Ananaska ma rację - gazy robią swoje. Mi też dokuczają wzdęcia. Mój M. też się śmieje ze mnie. Sama się z siebie śmieje :-)

Ostatnio się nawet śmiałam z kuzynką:
I kto mówił że ciąża to najpiękniejszy okres w życiu kobiety? ;-)
Jak na razie to tylko mdłości, wymioty, wahania nastrojów, częste oddawanie moczu, wzdęcia i wiatry, hehehe. Ale oczywiście żartuję! Oby tylko do II trymestru ;) Później zapewne będzie lepiej (przynajmniej mam taką nadzieję)!
 
ja pamietam jak kupiłam w h&m rybaczki ciażowe gdzies szybko jakos to nosiłam az na porodowke jechałam..kurde i potem je sprzedałam a byly super wygodne
 
O, o, o właśnie! Ananasko - a jak wyglądają cenowo ciuszki ciążowe w sieciówkach typu hm? Zapewne taniej niż w typowo ciążowych sklepach, co? Byłam w hm w którym pamiętałam że jest dział ciążowy, ale oczywiście się pozmieniało i już nie ma. Będę musiała jechać z M. na wyprawę do trochę dalszego centrum handlowego.

Jakie ubrania ciążowe zamierzacie kupić?
Ja długie spodnie już mam, jakieś krótkie spodenki też się znajdą, sukienek mam chyba najwięcej, trochę bluzek też jest bo niektóre normalne też się nadają no i kupiłam wcześniej parę z myślą o ciąży. Planuje dokupić spódniczkę ciążową i rajstopy oraz leginsy. I to CHYBA wszystko... Ach, nie. Jeszcze jakieś sweterki albo bluzy, bo w te co mam niedługo przestanę się mieścić (no może nie mieścić ale swobodnie czuć). Ech, no i jednak zrobiła się niezła lista :/
 
KiciaKim a wiesz ze nie wiem ja rzadko kiedy chodze po sklepach :-/ wiekszosc ubran kupuje na bazarakach.ale po ciążowe trzeba bedzie sie udac do sklepu...ja planuje kupic leginsy i spodnie ,na lato zwykłe bluzki czy tuniki .Z ciązowych tylko spodnie .a no i najważnijsze to dobry biustonosz jak bede karmic bo teraz wiem ze warto wydac duzo a sie nie meczyc i czuć sie komfortowo i ładnie.
 
No tak, ja też mam sporo tunik i luźniejszych bluzek więc z tym nie będzie problemu. Jedynie spódniczka ciążowa, albo nawet nie, leginsy i rajstopy i tyle.

I widzisz! Zapomniałam o biustonoszu do karmienia! Ale to chyba będzie mój ostatni ciążowy zakup. Bardzo dobrze, że piszesz o tym że w biustonosz warto zainwestować, bo to moja pierwsza ciąża i jestem zielona. Każda rada się przyda :) Dziękuję! :)
:laugh2:
 
powiem Ci że kupiłam na poczatku takie zwykle za okolo chyba 20 zł i masakra jak dla starej babci...te z odpinanymi ramiaczakami są niepraktyczne,caly czas odchylasz odchylasz az druty wyłażą...takze warto wydać wiecej..ale teraz to wiem...karmiłam 2,5 roku ;-)
 
reklama
Widziałam jakieś fajne na allegro ale zgubiłam gdzieś aukcję. Ok 130 zł bodajże... Chyba właśnie taki kupię :) Bez fiszbin, wygodny i praktyczny.
 
Do góry