reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

My dzisiaj mielismy wizyte :-). Wszystko w porzadku, tak jak byc powinno, widzielismy pecherzyk, za 2 tygodnie 27.04 mamy kolejna wizyte i wtedy powinno byc juz widac bijace serduszko. Mam brac witaminy, zelazo (przez moja anemie), kwas foliowy i magnez.

Ania_87 u mnie tez juz brzuszek sie zaokraglil, ale to dlatego, ze to kolejna ciaza :).
 
reklama
witaminka jakie żelazo bierzesz bo jak od kilkunastu lat walczę z anemia, raz mam powyżej 12 a raz mniej, a ze jestem honorowym dawcą to kontroluje poziom często, na szczęście obecnie nie mam, ale wiem ze muszę w ciąży oto dbać!
 
Pieknaszyszunia Biofer biore. Ja tez sie borykam z anemia juz dosc dlugo. Robie sobie tez sok z burakow i dodaje do niego troche cytryny, nie jest zly, juz przywyklam i jeszcze sok z zurawiny tez robie.
 
My dzisiaj mielismy wizyte :-). Wszystko w porzadku, tak jak byc powinno, widzielismy pecherzyk, za 2 tygodnie 27.04 mamy kolejna wizyte i wtedy powinno byc juz widac bijace serduszko. Mam brac witaminy, zelazo (przez moja anemie), kwas foliowy i magnez.

Ania_87 u mnie tez juz brzuszek sie zaokraglil, ale to dlatego, ze to kolejna ciaza :).

Super wiadomości !!! Ja też już nie mogę wytrzymać z ciekawości żeby zobaczyć fasolkę
 
Cosiek jeszcze troche i zobaczysz swoje malenstwo :). Ja nie moglam wytrzymac wiec juz dzis poszlismy podgladac, co sie tam dzieje :-)
 
Witam Was w niedzielny poranek :)

witaminka
- super :) Tak trzymajcie :) Ja w piątek zobaczę kruszynę i mam nadzieję że usłyszę serduszko! Co do soku z buraków - jest na prawdę dobry gdy się go wymiesza z sokiem z marchewki i jabłka. Pychota! Co prawda piłam go w restauracji Green Way ale widziałam jak go robią także w 100% naturalny. A jak się przeprowadzimy to nasza stara sokowirówka pójdzie w ruch :)

Uciekam się ogarniać, bo dzisiaj kolejna walka z remontem... Miłego dnia! :)
 
KiciaKim dziekuje :-). Bede trzymac kciuki za Twoja piatkowa wizyte :tak:.
Co do sokow. Ja przywyklam do soku z burakow, dodaje do niego troche cytryny i pije, ale robie tez jak mowisz z dodatkiem marchwi lub jablka :-). No i zurawine wyciskam- to tez dobre na anemie i nie tylko. Wogole mam obsesje na punkcie wyciskania sokow. Kupuje warzywa i owoce u nas na targach od farmerow, ze wzgledu na dzieci, aby je zdrowo odzywiac. Robie soki z marchwi i z dodatkiem owocow np bananow, a dla meza wyciskam z pomaranczy co rano ;-).
 
Kobitki, czy jeśli pójdę prywatnie na usg w piątek (to będzie początek 6tyg), to będę mogła usłyszeć już serduszko? Usg na NFZ mam dopiero na 16 maja, ale chciałabym wcześniej też zrobić.. Mąż mówi, że nie ma co się spieszyć, ale ja jestem niecierpliwa :zawstydzona/y:
 
reklama
Ania ja mam wizyte 25.04 i z moich obliczeń to będze 6 tydzień 4 dzień i mam nadzieje zobaczyć serduszko, podobno jest ono widoczne juz po 21 dniach od zapłodnienia.
 
Do góry