reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

Witam sie w ten pochmurny dzień ;)
Dzisiejsza wizyta u poloznej zaliczona, dzidz sie nie chciała dać złapać dopllerem co ją kobita wysledzila to było głośne " bulp" i już jej nie było :)
Wstydliwe od początku musi być dziewusia :) hihi tętno wporzadku , mocz czysty, moje ciśnienie tez idealne, macica ładnie rośnie i jest na wysokości na której powinna być . Mamy zielone światło do wyjazdu :) za 2 tyg usg i badania w polandii ! Już sie nie moge doczekać :D
 
reklama
dziewczyny - dziś obudziłam sie z dość bolesnym kłuciem z prawej strony i w dole brzucha, tylko jak leżałam skulona to ból był znosny, nie bardzo moglam chodzic z bólu ani sie wyprostować. To moja pierwsza ciąża wiec nie wiedziałam co to i po ponad 2 h bolu pojechałam do przychodni. Dostało mi się od położnej że w ogole po co ja przyjezdzam, ze powinnam zostać w domu wziac no-spe, leżeć i nie zawracac im głowy. Pani doktor bardzo szybko mnie zbadała, powiedziała że jest dobrze i wysłała do domu. Nie wiem czy juz wam sie taki skurcz zdażał, a moze ja jestem przewrażliwiona.. Leże wiec i odpoczywam i mysle tylko czy mimo wszystko nie zrobić usg prywatnie bo sie martwie..
 
laperedhil, szkoda, że tyle nerwów kosztowała Cię ta wizyta ... mam nadzieję, że z dzisiejszej wrócisz zadowolona :)


KMB, gratuluję synka :)


Agusiakemisia, kciuki za corcie moooocno zaciśnięte :)

U nas odwrotna sytuacja :) mamy 2 dziewczynki, więc po cichu liczyliśmy, że nasza mała niespodzianka będzie chłopcem... i wygląda na to, ze się udało :D
W pon. miałam wizytę i ginka już 2 raz potwierdziła synka ... więc może juz nic się nie zmieni :)
Poza tym wszystko super !!! serduszko pięknie bije, wyniki zaskakująco dobre - oby tak dalej ... Tylko następna wizyta i połówkowe dopiero za 5,5 tyg. bo ginka ma urlop :(
 
Pauletta, ja w pierwszej ciąży czekałam aż do 28 tyg - tak się mała ukrywała :) w drugiej dowiedzieliśmy się na polowkowym ... teraz wszystkiego się spodziewałam po usg w 13 tyg, ale nie poznania płci ... nie zamierzałam nawet pytać. - ginka sama powiedziała :)

Trzymam &&& żeby Twoje marzenie o corci sie spelnilo :)
 
Dziś jestem po wizycie u położnej bardzo się cieszę bo tylko 2kg na plusie co przy mojej nadwadze jest wskazane żeby tylko tyle :-) Krew na syndrom Downa pobrana teraz 2tyg i będzie wynik. Ciśnienie wzorowe i reszta wyników też . Teraz tylko do soboty, aby się płeć ujawniła :-D aaa i już zapisałam się na szkołę rodzenia 14-tego listopada zaczynamy
 
dziewczyny - dziś obudziłam sie z dość bolesnym kłuciem z prawej strony i w dole brzucha, tylko jak leżałam skulona to ból był znosny, nie bardzo moglam chodzic z bólu ani sie wyprostować. To moja pierwsza ciąża wiec nie wiedziałam co to i po ponad 2 h bolu pojechałam do przychodni. Dostało mi się od położnej że w ogole po co ja przyjezdzam, ze powinnam zostać w domu wziac no-spe, leżeć i nie zawracac im głowy. Pani doktor bardzo szybko mnie zbadała, powiedziała że jest dobrze i wysłała do domu. Nie wiem czy juz wam sie taki skurcz zdażał, a moze ja jestem przewrażliwiona.. Leże wiec i odpoczywam i mysle tylko czy mimo wszystko nie zrobić usg prywatnie bo sie martwie..

Mnie często z rana tak boli, albo w nocy, a wszystko to się dzieje, jak zjem coś ciężkostrawnego, kłuje mnie w jelitach chyba...Często mam obolałe podbrzusze tak jakby skopane, to właśnie jelita, (gazy?) ehh
 
mnie tez boli podbusze, tzn to taki dyskomfort ..
moje dziecie sprawia ze chodze do kibelka co 10 min a nie zawsze mi sie chce to wtedy mocniej boli ;p i tez mam wrazenie ze mnie podkopuje od srodka gnomik maly jeden :)
dziewczynki oby same dobre wiesci od lekarzy :)

lucere mnie pobolewa ale to tak jak mowie dyskomfort, w przypadku bolu takiego jak opisujesz to ja tez bym pojechala na ostry dyzur.. i dziwie sie tym ludziom tam jak mozna traktowac tak pacjentki, ale to tak jak moja byla pani dr...

wklejam mojego malucha z "okejka" tez to widzicie? czy sobie uroilam ? :-D

Zobacz załącznik 569683
 
reklama
Do góry