reklama

wizyty u neurologa

Zapraszam wszystkie mamy wcześniaków.Na pogaduchy o naszych małych dzieciątkach.

1. agula23

agula23 Zaciekawiona BB

Hej!
    Jestem mama Bartosza, który urodził się w 35 tygodniu ciaży dostał 10 pkt wazył 2380, 47 cm ogolny stan po urodzeniu dobry spedził 3 dni w inkubatorze a potem kolejne 5 ale to z powodu zoltaczki. Czytalam duzo na temat wczesniaków i zauważyłam że mamusie często piszą o wizytach u neurologa. Mam pytanie czy lekarze zalecili waszym wczesniaczka wizyty u neurologa ???
    Nie wiem czy nie zaniedbuje mojej kruszyny (ma juz 5 miesiecy)bo jeszcze nie bylam u neurologa a moj lekarz nie dal zadnych zalecen do tego typu wizyt po urodzeniu.
    Mam isc do neurologa ale to z innego powodu bo po 1,5 miesiaca po urodzeniu Bartosz miał bezdech i wykryto u niego torbiel przegrody przezroczystej i mam zrobic kolejne badania ale dopiero po 6 miesiacu!

2. wiktoria12

wiktoria12 Mama i żona :)

Witaj mi zlecili tylko wizyte w poradni na badanie uszek (słuchu) do okulisty na bioderka i mielismy wizyty do pół roku w poradni dzieciecej i to tyle .
    Kamil urodził sie w 36 tyg c i miał odme płucna i ciepła nie trzymał teraz ma skonczone 2 lata :)

3. reklama
  4. madzia84

madzia84 Kochamy Ciebie Bartusiu!!

My jestesmy cały czas pod opieką neurologa,teraz idziemy w tą niedziele sie rehabilitowac przez 3 tyg.

5. Magdzik20

Magdzik20 Fanka BB :)

Kacper urodził się w 34 tc. z wagą 2050g i 49 cm długości dostał 10 pkt ogólnie rozwija się dobrze ale pod opieką neurologa jesteśmy odkąd mały skończył msc a teraz od przyszłego poniedziałku zaczynamy rehabilitacje z powodu drobnej asymetrii

6. Divertte

Divertte Zaciekawiona BB

Ja do neurologa jeździłam do Ośrodka wczesnej interwencji gdzie od razu przyjmowała rehabilitantka. Obecnie Kacperek ma prawie 3 latka i sladu po przeżyciach nie ma. Głowa do góry mamusie, będzie dobrze :)

7. 1979sylwia

1979sylwia Początkująca w BB

A ja z przykrością muszę stwierdzić, iż neurolog w moim mieście nie podjął się objęcia nas swoja opieka i tak jeździmy na wizyty ok 100 ehh

Poleć forum