reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u pediatry, ortopedy i innych specjalistów, konsultacje, szczepienia, zabiegi.

Kania a no widzisz przegapiłam watek na ogólnym, poczytam
Wiesz, 4 tyg temu pediatra ja badała i usłyszałam ,,trochę bardziej upodobała sobie lewa strone, ale to spokojnie". No ale to nie mija. 2 sierpnia mamy koljne przedszczepienne badanie.
A jak Wy to ćwiczycie? Chociaz wyczytałam,że to samo powinno minac...no nie wiem
 
reklama
Mamy za soba drugie szczepienie
Ethan przy wkuciu nawet nie zaplakal, syrena poszla w ruch jak zaczelo sie wstrzykiwanie . Na szczescie trwalo to kilka sekund.
Laura tez dostala szczepionke bo idzie do szkoly, tu bylo wiecej paniki i placzu niz to warte. Po wszytskim dostala pierscionek
Ethan wazy 8650g:szok::szok::szok:az zrobilam zdejcie :-D Laura jak miala 7mc to tyle nie wazyla:-D
 
Aleksp ćwiczę jej prawą stronę, by była aktywniejsza, dodatkowo więcej zabawek wieszam na środku by wyciągała rączki do zabawy, obroty przez prawą stronę.
ANka wow solidna waga :-) :-) :-) Tylko się cieszyć :-)
 
anka - Ethan chłop jak dąb ;) super ;)

my mieliśmy tydzień temu szczepienie - Jasiek waży 7200, długość 66 cm, więc gigantem nie jest ;)
na szczepieniu niestety wrzask, no ale co zrobić....

i mam pytanie - jak u Was z ciemiączkiem???
bo Jasiek ma już tylko ślad po ciemiączku i troche się martwię, czy nie za wcześnie....
ale on się urodził z małym - ok 1 na 1 cm.....
dajcie znac jak u Was w tym temacie....
 
Anka piszesz ze Etrhan chłop jak dąb....KOrnela ma 7180 a waga urodzeniowa 2680...to ja już się obawiam,że może za dużo waży
 
skwar z nieba się leje a my jedziemy na 15:45 na USG bioderek , sprawdzenie. jakoś bym to przezyła gdyby to było autem , ale my jedziemy autobusem 35 minut , bo mój w pracy i nie mógł się zamienić .
Już sie troszke stresuje i mysle jak tu w razie co dzieciaka schłodzic , bo w gondoli w autobusie przy temperaturze 40 stopni sie ugotuje

EDIT: nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale zadzwoniłam i odmówiłam wizytę :-( Mam stracha o dzieciaka ,to nam dorosym ciężko się oddycha w autobusie a co dopiero takie maleństwo. Najwyżej pójdziemy na USG prywatnie w dogodnym dla nas terminie . Koszt 40 zł więc nie jest to jakas tragedia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agula u nas też ciemiączko wyczuwalne, ale Pola dosyć spore miała... nawet nie wiem do kiedy to zarasta....

Nomi my na 14 na rehabilitacje - właśnie termometr w słońcu pokazuje mi 51,9 st.C, tyle że My autem jedziemy... postawiłam auto pod drzewem - nie jest najgorzej termometr w aucie pokazuje 32 stopnie.... nie wyobrażam sobie ile może być w autobusie.... chyba, że klimatyzowany to ok....
 
Do góry