reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u pediatry, ortopedy i innych specjalistów, konsultacje, szczepienia, zabiegi.

moj synek Oliver ma wrodzona wade serca. jest to powiazane z coloboma lewego oczka. powinno to wyjsc zaraz po porodzie, ale niestety nie wykryli tego. czeka nas operacja. bardzo sie boje to najgorsza rzecz jaka nas spotkala, nigdy nie pomyslalabym ze bedziemy tak cierpiec. prosze trzymajcie kciuki
 
reklama
moj synek Oliver ma wrodzona wade serca. jest to powiazane z coloboma lewego oczka. powinno to wyjsc zaraz po porodzie, ale niestety nie wykryli tego. czeka nas operacja. bardzo sie boje to najgorsza rzecz jaka nas spotkala, nigdy nie pomyslalabym ze bedziemy tak cierpiec. prosze trzymajcie kciuki
Noelka trzymam mocno kciuki i przykro mi, że Was to spotkało, ale musi być dobrze i będzie. Trzeba tylko mocno, bardzo mocno wierzyć !!!
Kiedy ta operacja, macie już termin?
 
nie wiemy kiedy bedzie operacja moze byc za miesiac albo troche dluzej. Jeszcze tez nie zdecydowalismy sie czy bedzie w PL czy UK. Jak na razie przechodzimy badania.
 
ja z mężem trzymamy &&&& bardzo mocno, i wierzymy, że będzie dobrze - Ty też musisz tak myśleć , nie ma innej opcji . Będzie DOBRZE zobaczysz :tak:
 
noelka - trzymam za Was kciuki bardzo mocno!!!!
koniecznie daj znać kiedy będzie operacja....
a czemu rozważasz operację w PL?? wydawało mi się, że w UK wszystko lepsze - tzn technika itp....

pozdrawiam ciepło:tak:

dzięki dziewczyny za odzew z tym ciemiączkiem... poszperałam w necie i niektóre dzieci po prostu tak mają... na razie Jasiek jest tylko na piersi - tzn bez MM, więc zupełnie nie dostaje wit. D - ani w kroplach ani w mleku.... tak zaleciła pediatra... mam nadzieje, że nic z tego innego nie wyjdzie.... główka rośnie i wygląda ok....
 
reklama
u nas Jasiek na poczatku dostawał, ale teraz z racji tego ciemiączka, które się szybko zrasta, mamy odstawic całkowicie... jak miał 3 miesiące to pani dr kazała brac co 2 dni, a teraz wcale, zwłaszcza, że jest lato i jesteśmy nad morzem, więc Jasiek ma teraz naturalną wit D ze słońca....

ale Ethan jest przeciez na mm?? a tam w skladzie jest wit D3, nie?? to dajesz jeszcze dodatkowo??
 
Do góry