reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u pediatry, w poradniach, czyli kłopociki z naszymi dzieciaczkami.

reklama
Ja za to dzisiaj byłam u lekarza z małym. Wczoraj sie przeraziłam jak zobaczyłam jego plecy i zapisałam go na dzisiaj. Miał wczesniej lekka wysypke ale wczoraj to była masakra:szok:. Myślałam ,że to alergia albo potówki. Szczęscie w nieszcześciu że to potówki jednak. Ciężko mi sie ich pozbyć mały sie okropnie poci :-( Kazala go ubierac tak jak ja sie ubieram nie grubiej i dała Calcium 3ml. dwa razy dziennie przez dwa tygodnie. Ubieram go i tak lekko ,śpi tylko w bodziakach z krótkim rękawkiem a i tak jest spocony, ma po tatusiu. Zresztą mały jest pokaźnych rozmiarów ma teraz 11 kilo. Ortopeda fee.. wredna baba :wściekła/y: :wściekła/y:kazała go odchudzac :baffled:,tylko ciekawe jak ,przecież cyca mu daje i tyle ile pediatra kazała. Plus ,że moja pediatra wyśmiała tą ortopede i powiedziała ,że chłopak ma taką budowe i jak zacznie chodzic to sie unormuje. No nic czeka mnie walka z potówkami.
 
A my po wizycie.Młoda waży 7500 g,wzrostu nie mierzyła,jak zwykle zresztą.
Starszą też zważyła i waży 23 kg,jest wciąż na najniższym centylu,od lat nic się nie zmieniło.
No i szczepienie obie przeszły bardzo dzielnie ;-);-);-).
Strach ma wielkie oczy.
 
Ewa nie martw się Mały na pewno wybiega jak zacznie chodzić i powodzenia w walce z potówkami :-)
Monisia dzielne masz dziewczyny:-):-)
 
my dzis na szczepienie....

leje jk z cedra... mam nadzieje, że chociaz te pol godzinki jak bede szla do lekarza przestanie;-)
 
Byłyśmy dziś na kontroli u pediatry i (muszę się pochwalić) usłyszałam że pani dr nie spodziewała się że dziecko po zaczadzeniu może się tak dobrze rozwijać :)
Waga 6730
wzrost 46
główka 42
klateczka 44
 
reklama
Do góry