reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u pediatry, w poradniach, czyli kłopociki z naszymi dzieciaczkami.

Legajka- przepraszam, nie kojarzysz mnie pewnie, bo jakoś mało się ostatnio udzielam, ale moja znajoma urodziła synka, w 2 mc uległa zaczadzeniu dość znacznemu, całą ciążę drżała ale urodziła ślicznego synka. Może nie dużego, ale wszystko jest ok. Teraz Szymek ma prawie 2 latka, jest nie duży ale b. sprytny z niego i ruchliwy chłopczyk. Także dużo zdrówka Wam życzę!!!
 
reklama
Ja za to dzisiaj byłam u lekarza z małym. Wczoraj sie przeraziłam jak zobaczyłam jego plecy i zapisałam go na dzisiaj. Miał wczesniej lekka wysypke ale wczoraj to była masakra:szok:. Myślałam ,że to alergia albo potówki. Szczęscie w nieszcześciu że to potówki jednak. Ciężko mi sie ich pozbyć mały sie okropnie poci :-( Kazala go ubierac tak jak ja sie ubieram nie grubiej i dała Calcium 3ml. dwa razy dziennie przez dwa tygodnie. Ubieram go i tak lekko ,śpi tylko w bodziakach z krótkim rękawkiem a i tak jest spocony, ma po tatusiu. Zresztą mały jest pokaźnych rozmiarów ma teraz 11 kilo. Ortopeda fee.. wredna baba :wściekła/y: :wściekła/y:kazała go odchudzac :baffled:,tylko ciekawe jak ,przecież cyca mu daje i tyle ile pediatra kazała. Plus ,że moja pediatra wyśmiała tą ortopede i powiedziała ,że chłopak ma taką budowe i jak zacznie chodzic to sie unormuje. No nic czeka mnie walka z potówkami.



Mam to samo z Emilką.Tzn jesli chodzi o pocenie się.Spi tylko w body z krótkim rękawem a i tak poduszka jest mokra,więc kładę na nia flanelowe pieluszki,które w nocy zmieniam na suche.Na szczęscie potówek nie miała ani razu :tak:Z reszta ona jest taką goraca dziewczyną :-)W zimie ani razu nie nagrzewałam pokoju do kąpieli,teraz zamykam(cały dzień otwarte)okno na 10 minut przed kapielą i zaraz po ubraniu pidzamki znów je otwieram.Spimy przy uchylonym.Ostatni raz była ważona 16 kwietnia i miala wtedy 8,550.Na następną wizyte z ważeniem idziemy ok 25 maja.A wzrostu ma(mierze ja centymetrem)75cm.Zuch dziewczynka.Jak pomyślę że przy urodzeniu ważyła 2720...
 
Ewa , Kluska czasem pocenie łączą pediatrzy z krzywicą , może warto sprawdzić poziom wit d :)

Kluska no sporo mała urosła, super że tak ładnie się rozwija.
 
My po wizycie u alergologa.. dostaliśmy skierowanie na badanie z krwi testem na sIgE ( panel żywnościowy- dziecięcy) i musimy się na nie udać do Bydgoszczy. Lekarz tym razem stwierdził, że zmiany skórne wyglądają na AZS jednak lokalizacja jest nietypowa :confused:. Zobaczymy co powiedzą badania...
 
Kasiulec pięknie Emilka rośnie .:tak:

My też dziś po wizycie . Jula waży 8 kg i ma 73 cm, lekarka mówi że jest bardzo długa. Ogólnie wszystko ok. Szczepiłam 3 raz na wzw. Kupowałam Engerix ( 42 zł). Troche popłakała ale dość szybko się uspokoiła.Teraz szczepienie jak skończy roczek. Troche przerwy.:-D:-)
Witaminki i gluten mamy dawać dalej.;-)
 
Kardiolog zleciła Mariczce holtera, ale najbliższy termin dostałyśmy na... wrzesień. Byłyśmy też u neurologa i usłyszałam, że na wszystkie dzieci po zaczadzeniu w takim stopniu jak my miałyśmy nie widziała żeby któreś się rozwijało tak szybko jak Mariczka :) Teraz kontrole będą tylko co 3 miesiące
 
reklama
Do góry