reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u pediatry, w poradniach, czyli kłopociki z naszymi dzieciaczkami.

mamy problema....... Moja Martynka ma prawie calkowicie zrośniete wargi sromowe. przez to robią sie stany zapalne krocza u niej. na poczatku pediatra mówila by poczekać, że może same jej sie "rozkleją", no ale się tak nie stało. pediatra powiedziała by z tym iść do chirurga by jej rozciął te wargi. pediatra mówi ze to tylko kosmetyka. ale ja jestem przerażona.
i niewiem iść już teraz? czy poczekać aż zejdzie z pampersów? bo jakos tego nie widze by z taka ranka siedziala w pampersie, wydaje mi sie ze bedzie sie gorzej goiło. a moze to w jakis sposob jej przeszkadza i zrobic juz teraz?

co sądzicie? spotkałyście sie z tym juz?
i pytanie do Mamuś które maja Synka, bo mi sie nieco kojarzy z napletkiem, kiedy robi sie ten zabieg?

niczego się nie bój tylko idź do chirurga :tak:
Mojej koleżanki córeczka miała taki zabieg i było wszystko ok.
Jak chcesz to możesz skontaktować się z Rubi - użytkowniczką forum i ją podpytać. Myślę, że chętnie Ci pomoże :tak:


aaa, robicie badania moczu? bo przy takich warunkach bardzo łatwo o infekcje dróg moczowych :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
zdecydowałam ze jeszcze poczekam. bede robic Martynce badania moczu jak beda zle to JUŻ pojdziemy do chirurga. mysle poczekac najwyzej do wiosny (do konca marca)

dzieki za kontakt do Rubi. wiele mi wyjaśnila..
wiem ze raczej to Martynki nie ominie, ale tez juz wiecej wiem.

jeszcze raz dzieki
 
poradzcie mi

Moja Martynka ma ospe, jest bardzo zsypana. te krosty ospowe pod pampersem sie takie brzydkie zrobily pomimo ze je smaruje tym pudrem
pokazuje ja ze tam ja boli
sama niewiem posmarowac tam jej linomagiem a moze sudocrem. ??? a moze czym innym??
jutro dam jej tetrowki ale czy przez to jeszcze gorzej sie jej to nie zrobi??
 
aaa. niestety totalnie nie wiem.. ale czekam niestety też na wykwit ospy :(:( Jak wymyślisz czym smarować , to koniecznie napisz... proszę..
 
o kurcze to faktycznie nieciekawie a może postaraj się jej jak najrzadziej zakładać pampa żeby się szybciej wygoiło?? kurcze ciężka sprawa...
 
guziczek87 sadzam ja na nocnik ale tak na chwile bo jest bardzo zsypana, reszta juz sie goi, tylko pod pampersem zle. posypalam maka ziemniaczana i kapalam w krochmalu.
jakos odwagi niemam by posmarowac ja np sudocremem.
ale juz lepiej jest bynajjmniej tej goraczki niema. a dochodzila do 39stopni

a i zakladam tetrowki. zobaczymy jak skora bedzie wygladac jutro, czy przez tetrowki nie pogorsze sprawy
 
wiesz co jak będziesz ją kontrolować to chyba w tetrach szybciej się wygoi bo jest większy dostęp powietrza do pupki. zawsze można spróbować
 
reklama
mam takie głupie trochę pytanie - jak używacie tetrówek, to czym je przymocowujecie do pupy??? same pieluszki mam, ale co dalej? w zwykłę majteczki? czy jakieś ceratki (ale to przewiew nadal kiepski) ?
 
Do góry