reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u pediatry, w poradniach, czyli kłopociki z naszymi dzieciaczkami.

ja Martynke ubieram w body i pod daje tetrowke. ale latam za nia co chwile znocnikiem. gdybym na codzien uzywala tetrowek tez bym sie zastanawiala jak ja "przymocowac"
 
reklama
Moja mama przy najmłodszej siostrze używała tetrówek i albo wkładało się cienki woreczek foliowy pomiędzy warstwy pieluchy, albo kładło się tą pieluchę na folię w kształcie pampersa i zawiązywało na tyłku.
W pierwszej wersji pieluchę trzymały śpiochy po prostu a w drugiej folia. O dziwo moja siostra nie miała odparzonej pupy ;-) Ale to też była wersja na wyjścia z domu, żeby się nie przemoczyła i nie zmarzła.

Robi się jeszcze trójkąt z jeszcze jednej pieluszki i zapina agrafką, taką specjalną, ale my tej wersji nie stosowaliśmy...

;-)
 
Cierpliwość czasem wychodzi na dobre. Po 18 miesiącach zamknął nam się zarówno przewód tętniczy (PFO), jak i otwór owalny (PDA) i możemy śmiało powiedzieć, że serduszko mamy w pełni zdrowe. :-)

Pozdrawiam,
KR
 
my musimy iść do laryngologa i prawdopodobnie Tym będzie miał wyciętego 3-go migdałka :-( boję się cholersko (chociaz pewnie przed nami jeszcze długi termin oczekiwania w kolejce) ale z tego co czytałam, dzieci naprawdę przestają tak często mieć infekcje.ktos ma może jakies doświadczenie z migdałkami ?
 
Jaś miał usuwanego trzciego migdała, jak miał 5 lat.Wcześniej bardzo chorował. I po zabiegu przez pół roku był spokój a potem zaczęło sie od nowa ze zdwojona siłą:(Sam zbieg włącznie z podaniem narkozy i wybudzeniem trwał 15 minut.Moja siostrzenica miała wycianego tzeciego i przycinane migdałki p;odniebienne, które po roku jej odrosły!!!!!
 
abwzgl super. Ignasiowi też się dziurka zarosła :-). Została struna i za duża zastawka ale wszystko jest w 100% sprawne i dopiero za 3 lata mamy przyjść na kontrolę.

Za to musimy się na badanie słuchu wybrać, zaliczyliśmy po raz kolejny neurologa i jest ok.
No i czekamy w kolejce do alergologa, mamy komplet badań, wiemy, że jest uczulony na mleko, ale do specjalisty nawet prywatnie kolejki okropne. Państwowo to nie ma terminów do końca roku.
 
odrastające migdały ?! jakiś koszmar

a dziś specjalność dnia- jelitówka w żłobku, właśnie ewakuowałam Tymka, niestety już z jelitówką prawodpodobnie

J@god@ jak wyglądają testy alergiczne u takich maluchów ? bo chyba nie te kropelki na rękę... nie usiedziałyby dzieciaki
 
reklama
Witam postanowiłam otworzyć ten temat ponieważ nie daje już rady ze swoim synkiem ..ale od początku...mój syn jest bardzo upartym dzieckiem i do tego złośliwym i nie wiem jak sobie z tym poradzić jeśli sobie coś postanowi to będzie to namagał płaczem potrafi podejść niespodziewanie i uderzyć nawet w głowe ( ostatnio dostałam wiaderkiem plastikowym co prawda ale dość dużym) jeśli posprzątam zabawki bo sie nimi nie bawi to z szyderczym śmiechem je wyrzuci i idzie robić to co wcześniej.Ubieranie to jest koszmar ucieka, chowa sie, przewraca sie ,bije,,,przy zmianie pampersa następna wojna nie chce lezeć wyrywa sie, prośba ani nic nie pomaga wtedy robi sie jeszcze gorszy zaczełąm go wyprowadzaćdo drugiego pomieszczenia za kare ale zanosił sie takim płaczem że z nerwów zaczął sie jąkać.Ja już nie wiem co mam robić czuje sie wypalona psychicznie coraz częściej zdarza mi sie dać mu w tyłek (chociaż nie jestem za takim karceniem) albo wciąż na niego krzycze a wieczorami płacze ze jestem złą matką.poradźcie coś:-(
 
Do góry