reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, USG i badania Styczniówek

reklama
Fajnie że nie tylko ja miałam takie obawy bo już mi się wydawało że coś ze mną nie tak hehe ale powiem wam że jesteśmy już po wizycie i w momencie gdy pan doktor pokazywał nam maluszka cały stres zniknął i zajęliśmy się tylko tym co bylo wtedy najważniejsze i nawet nie zwróciłam uwagi na to że przed chwilą bałam się tej wizyty. Moj facet tez mi się później przyznał że się zastanawiał jak to będzie jak zobaczy że obcy facet buszuje mi między nogami ale stwierdzili że tak go pochłonął widok malenstwa że o niczym innym nie myślał. Okazało się w trakcie że oprócz usg przez brzuch będzie tez dopochwowe bo to było badanie polowkowe wiec konieczna jest ocena szyjki ale pan doktor nawet nie spytal czy chce żebyśmy oboje przy tym byli, z góry założył że tak wiec stwierdziłam że skoro dla niego to normalnie to nie ma co przeżywać[emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :) a czy lekarz doradzał Wam jakiś suplement diety? Ja swojego nie zapytałam o to, a chciałabym zacząć coś zażywać, bo boje się, że płodność moja może być obniżona przez wcześniej stosowaną u mnie antykoncepcję... ostatnio czytałam o Inofem, to suplement diety właśnie po antykoncepcji, a także dla kobiet z pco... ja obecnie nie mam żadnych torbieli, ale pojawiały się małe na niektórych usg a następnie znikały...
 
Hej :) a czy lekarz doradzał Wam jakiś suplement diety? Ja swojego nie zapytałam o to, a chciałabym zacząć coś zażywać, bo boje się, że płodność moja może być obniżona przez wcześniej stosowaną u mnie antykoncepcję... ostatnio czytałam o Inofem, to suplement diety właśnie po antykoncepcji, a także dla kobiet z pco... ja obecnie nie mam żadnych torbieli, ale pojawiały się małe na niektórych usg a następnie znikały...
kwas foliowy :)
 
Do góry