reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, USG i badania Styczniówek

4,9 mm ''Mała Kropeczka'' :biggrin2: 20 maja będzie to już 8 tydzień więc na pewno więcej będzie można zobaczyć:laugh2: dla mnie to kosmos i do tej pory nie mogę uwierzyć że jestem w ciąży:szok: naturalnie ciąża jak najbardziej planowana i za pierwszym razem się udało:biggrin2:
ja się też nie mogę doczekać USG. Podobnie nie mogę uwierzyć jeszcze do końca w to co się dzieje i nam też udało się za pierwszym razem:-D szczerze mówiąc myślałam że trochę to potrwa dłużej :rolleyes2:
 
reklama
Zazdroszcze kropeczki Cytrynowa!

Szczerze to dzidzia tez planowana ale nastawilam sie, ze to raczej zajmie kilka miesiecy a tu bach :D pierwszy cykl!
Do tej pory nie dotarlo to do mnie :) ze to sie faktycznie juz dzieje.
Moze dojdzie to do mnie na usg :)
 
Poszukałam, wątek znalazłam to i ja proszę o dopisanie mojej pierwszej wizyty u ginekologa :) -> 16.05.2016 godzina 14:45 :) Trzynajcie kciuki, żeby już coś było widać na usg bo jak nie to pewnie z miejsca osiwieje;)

Ps. Ja zaszłam też można powiedzieć "za pierwszym razem" :) w planach tego nie mieliśmy, ale jak nam się zdarzył wypadek to stwierdziliśmy z moim B, że w sumie będzie dobrze;) a pozniej testy pozytywne. Jeszcze jestem w szoku:p
 
Witam :) zaszłam tydzien po wyjęciu systemu mirena :)
Mieszkam w UK i tutaj niestety pierwsza wizyta jest u położnej w 10tc bedzie to 21.06 godz 13:50 ale planuje 24.05 udać sie do polskiego ginekologa na USG, jest tu jakaś mama z UK i ma równie dziwny system prowadzenia ciazy ?


Pozdrawiam [emoji8][emoji8][emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam :) zaszłam tydzien po wyjęciu systemu mirena :)
Mieszkam w UK i tutaj niestety pierwsza wizyta jest u położnej w 10tc bedzie to 21.06 godz 13:50 ale planuje 24.05 udać sie do polskiego ginekologa na USG, jest tu jakaś mama z UK i ma równie dziwny system prowadzenia ciazy ?


Pozdrawiam [emoji8][emoji8][emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja jestem w UK, ale nie mam dostepu do polskiego lekarza wiec Bede szla tutejszym trybem.
Jedyne co to pod koniec tego tygodnia mam USG zeby sprawdzic wiek ciazy go mam bardzo nieregularne okresy.
 
Witam :) zaszłam tydzien po wyjęciu systemu mirena :)
Mieszkam w UK i tutaj niestety pierwsza wizyta jest u położnej w 10tc bedzie to 21.06 godz 13:50 ale planuje 24.05 udać sie do polskiego ginekologa na USG, jest tu jakaś mama z UK i ma równie dziwny system prowadzenia ciazy ?


Pozdrawiam [emoji8][emoji8][emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Mieszkam w Holandii i tez wg systemu pierwsza wizyta w 10tc z polozna. Dla mnie to za pozno i ide prywatnie do polskiego gina, wizyte mam 28 maja.
 
reklama
Do góry