reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, USG i badania Styczniówek

reklama
Mieszkam w Holandii i tez wg systemu pierwsza wizyta w 10tc z polozna. Dla mnie to za pozno i ide prywatnie do polskiego gina, wizyte mam 28 maja.

No walsnie mam całkiem podobnie pierwsza ciaze prowadziłam w Polsce i nasz system jest moim zdaniem duzo lepszy, nie wytrzymałabym do 12 tc zeby sie dowiedzieć czy wszystko ok [emoji19]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem w UK, ale nie mam dostepu do polskiego lekarza wiec Bede szla tutejszym trybem.
Jedyne co to pod koniec tego tygodnia mam USG zeby sprawdzic wiek ciazy go mam bardzo nieregularne okresy.

Ja chciałbym USG dokładnie po to zeby potwierdzić wiek ciazy ponieważ z moich obserwacji wynika ze mogłam zajść w ciaze zaraz po wyjęciu wkładki a krwawienie ktore wystapiło nie bylo miesiączka, mój GP opiera sie tylko na testach ktore zrobiłam w domu [emoji58] a ja szaleje z tej niewiedzy [emoji85]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja chciałbym USG dokładnie po to zeby potwierdzić wiek ciazy ponieważ z moich obserwacji wynika ze mogłam zajść w ciaze zaraz po wyjęciu wkładki a krwawienie ktore wystapiło nie bylo miesiączka, mój GP opiera sie tylko na testach ktore zrobiłam w domu [emoji58] a ja szaleje z tej niewiedzy [emoji85]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wszystko zależy na jakiego GP trafisz. Ja to USG mam bo ciąża może być (napewno jest) dużo młodsza niż wynika z OM.
Jak cię będą pytać to mów że nie miałaś okresu. (U mnie np okazało się że plamienie bez okresu miałam na owulację)
Ja po pierwszym panicznym tygodniu doszlam do wniosku, że co ma być to będzie i zamartwianie się na zapas, nie przygotuje mnie na najgorsze, więc po co? Bułeczka wstawiona do pieca i teraz możemy tylko czekać.
 
Wszystko zależy na jakiego GP trafisz. Ja to USG mam bo ciąża może być (napewno jest) dużo młodsza niż wynika z OM.
Jak cię będą pytać to mów że nie miałaś okresu. (U mnie np okazało się że plamienie bez okresu miałam na owulację)
Ja po pierwszym panicznym tygodniu doszlam do wniosku, że co ma być to będzie i zamartwianie się na zapas, nie przygotuje mnie na najgorsze, więc po co? Bułeczka wstawiona do pieca i teraz możemy tylko czekać.

Tez racja :) poczekam jeszcze tydzien do wizyty w polskiej przychodni i bede miała jasność, a pozniej juz z górki [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej byłam wczoraj na usg jest pecherxyk 11mm niestety nieregularny, zarodek 2 mm bez pecherzyka zoltkowego. Także ogólnie niepomyslne rokowanie:(

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry