reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, USG i badania Styczniówek

Dziewczyny ja mam wizyte 1.06 już drugą teraz sie dowiem czy badania krwi dobrze wyszly..
Następna wizyte mam na 24.06 a już mam się zapisać na lipiec bo u mnie już miejsc nie ma u gina :)
 
reklama
Ja mam jutro wizytę u lekarza ale sie nie moge doczekać! Juz tak chce zobaczyc co u mojej dzidzi, czy urosła i wogole. Jakos ten strach o ciąże trochę zabiera mi radość. Chciałabym zeby był juz 5 miesiąc. Zeby odstawić duphaston i zeby nic sie złego nie zadziało ...
 
Ja miałam swoją pierwszą wizytę 13.06 (8 tc.) i gin zbadal mnie dopochwowo, zbadal piersi i poprosil o pojawienie się za 2 tyg. Dostalam jeszcze skierowanie do poradni prenatalnej. Zadnych badan.... Brac folik i badania wypisze 27.06. Z tego wszystkiego wkurzylam się i następnego dnia poszłam prywatnie na USG- no bo czy ja jestem w końcu w tej ciąży, czy nie??? USG w porzadku- fasolka modelowo wielkość miała na 8t 2dni, 18 mm i bijące serduszko!!! No i zbawienne słowa lekarza "ciąża pojedyncza" Uff :)
 
Dziewczyny zabieracie na wizyty facetów? Ja planuje na kolejna zabrać (21 tydzień) i zastanawiam się jak taka wizyta wyglada. Do tej pory lekarz robil mi usg dopochwowo a potem przez brzuch i dopochwowo tez i zastanawiam się czy przy facecie tez tak zrobi? Jakoś nie umiem sobie tego wyobrazic[emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny zabieracie na wizyty facetów? Ja planuje na kolejna zabrać (21 tydzień) i zastanawiam się jak taka wizyta wyglada. Do tej pory lekarz robil mi usg dopochwowo a potem przez brzuch i dopochwowo tez i zastanawiam się czy przy facecie tez tak zrobi? Jakoś nie umiem sobie tego wyobrazic[emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Yyyy.... nawet jak dopochwowo to cie nakyje pewnie czyms z wierzchu ale w 21 tyg to juz raczej przez brzuch. Poza tym krepuje cie ze twoj facet obejrzy twoje krocze? No jakby nie widzial hahaha wyluzuj [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-T310 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Patka pewnie bedzie przez brzuch ale zawsze mozesz wejść sama zapytac lekarza i poprosicie meza jak juz bedzie badanie przez brzuch. Ja tez bym nie chciała brać meza na dopochwowe:) pewnie ze widział wszystko ale co innego jak lekarz wkłada twojej zonie miedzy nogi jakiś wielki bolec i nim tam magluje :) mój maz miałby traumę:) a jeszcze lekarz by z krzesła spadł :) ha ha ha
 
reklama
hahahah a mój był ze mną na usg dopochwowym i to jak miał ledwie 22 lata. Był to sam początek ciązy i chcieliśmy potwierdzić jej istnienie. Wtedy nie zdawaliśmy sobie sprawy ze lekarz wyciągnie "bolec". Byłam skrępowana bo dla mnie ginekolog to w ogóle było cos strasznego -miałam 17 lat jak zaciążyłam. Ale traumy nie ma żadne z nas :D
 
Do góry