reklama

Wizyty, wyniki, usg majówek 2017

Temat na forum 'Majowe mamy 2017' rozpoczęty przez pauli_ne, 3 Wrzesień 2016.

1. pauli_ne

pauli_ne Fanka BB :)

Hej dziewczyny. Watek dotyczacy naszych wizyt, badan, usg. Mozemy porównywać między soba :) wpisujcie ktory to tydzień i info które sie dowiedzialyscie
    Na początek wkleje swoje zdjecia usg z 5t1d. Termin porodu okreslony na 1 maja. Jak narazie widac tylko pecherzyk. 1472929025635.jpg

2. pauli_ne

Jeszcze jedno zdjęcie. Lekarz widzial jakas kropke tu. Ja nic nie widze5t1d 1472929404903.jpg

3. reklama
  4. Aniolek06

Aniolek06 Fanka BB :)

Fajnie że już jesteś po, ja czekam do 8. Mam nadzieję że będzie coś widać :-)

5. pinky sky

pinky sky Moderator

Moja wczorajsza beta: 10393,3 mUl/ml :D:D:D

Pauli super:)

6. pauli_ne

Alez wynik. Jak mozesz podaj wiek ciazy. Bedzie nam latwiej porownywac. Ja wcale bety nie robilam ;) lekarz nic nie wspominal. Zdaje sie na niego ;)

7. pinky sky

pinky sky Moderator

5 t 2 dc więc zaczęty 6 tydzień:)
    Ja zrobiłam sobie sama wole potwierdzić a i lubię iść z czymś do lekarza a nie żeby mnie zaraz odsyłął i spowrotem:)

Ostatnia edycja: 4 Wrzesień 2016
  8. Jagi06

Jagi06 Fanka BB :)

Dziewczynki czy widzialyscie juz serdeuszka malenstw?Jesli tak to ktory tc?Wiem ze niektore mamy juz w 6tc moga a niektore 8tc ale chcialam zobaczyv jak to wyglada u nas:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

9. pauli_ne

Wklejam zdj. Mojej fasolki z dzisiaj. Z ost miesiaczki 6+0, z usg 5+6, wiec w sumie sie zgadza bo mam regularne cykle co 29 dni. serduszko juz bilo :)
    1473090211398.jpg

10. reklama
  11. dadzi

dadzi Moderatorka Członek załogi

:D:D:D gratulacje :) Piękny maluch :laugh2:

12. pinky sky

pinky sky Moderator

Gratulacje!!!! Piękna fasolka;)

Ja mam wizytę 14.09 więc jeszcze muszę poczekać:)

Poleć forum