reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, wyniki, usg majówek 2017

reklama
IMG_20160922_185601.JPG
Ja już po pierwszej wizycie... Mega szczęśliwa... Z OM 6t5d... Z usg 7t0d... Serduszko ❤ biło... wszystko w porządku... Moje szczęście ma 0,97cm.
 

Załączniki

  • IMG_20160922_185601.JPG
    IMG_20160922_185601.JPG
    580,5 KB · Wyświetleń: 1 777
Alelew pięknie gratulacje. Ja muszę czekać na ten piękny widok jeszcze prawie dwa tygodnie[emoji22]to jest przecież wieczność, nie wiem jak to wytrzymam [emoji6]!
 
To moje zdjęcie usg. Początek 5 tc. Jest pęcherzyk i ciałko żółte. Wszystko idealnie jak powiedział lekarz.
Teraz czekam na wizytę w październiku, wtedy mam nadzieje usłyszeć serduszko [emoji176]

1474705433-qcpt15.jpeg


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej,odebrałam dzisiaj swoje wyniki prolaktyny i progesteronu i jestem w lekkim szoku :p

Progesteron mam >80 przy normie na ten trymestr do 33. Pani nie mogła mi powiedzieć dokładnie ile wyszło bo oni tylko do 80 mogą zmierzyć. Wiem że za niski progesteron może spowodować poronienie, a za wysoki ? I to 2,5 raza za duży ?

Prolaktyna w normie, 37 przy normie 8-191.

Beta będzie dopiero jutro..
 
heja . Ja po wizycie . Bossszze jak ja dziś fiksowałam z nerw .
Dziecie jest 1,3 cm . Widziałam bijące serduszko ale nie dała posłuchać . Powiedziała, że troszkę zmieniły się zalecenie i lepiej za często nie "podsłuchiwać" , lepiej poczekać teraz do genetycznego w 11-13tc i tam zobaczymy i usłyszymy wszystko.
Napisała jakie badania mam zrobić
  • morfologia
  • bad og moczu
  • wr
  • antygen hbs
  • glikemia
  • grupa krwi
  • odczyn coombsa
  • hiv
  • tsh
Miałam jeszcze na toxo ale mi skreśliła ponieważ z pierwszego badania 4 lata temu kiedy byłam w ciąży wyszło , że byłam zakrażona ale nie choruje i doktorowa powiedziała, że ten wynik jest lajlepszy ze wszystkich bo się nie zmienia do końca życia i nie trzeba robić tego badania.

Pytałam też o stomatologa . Powiedziała, że mogę nawet teraz, ale ja ze względu na to , że jednak po tylu poronieniach to poczekam do 2 trymestru bo wtedy jednak bezpieczniej dla dziecka , tym bardziej , że ja bez znieczulenia leczenia zębów sobie nie wyobrażam , a mam do zrobienia 1 zęba

EDIT: zapomniałam napisać , że z USG wychodzi termin 11-12 maja, a z OM 9 maja
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry