reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wkładanie rączek do buzi

Dołączył(a)
15 Kwiecień 2022
Postów
14
Hej, ogólnie wiem że normą jest to że niemowlęta wkładają sobie wszystko do buzi , jednak moja czteromiesięczna córka wkłada sobie paluszki tak bardzo głęboko do buzi, że aż ulewa :( czy wasze dzieciaczki tez tak miały?
 
reklama
Hej, ogólnie wiem że normą jest to że niemowlęta wkładają sobie wszystko do buzi , jednak moja czteromiesięczna córka wkłada sobie paluszki tak bardzo głęboko do buzi, że aż ulewa :( czy wasze dzieciaczki tez tak miały?
Odczula sobie jamę ustną, przesuwa odruch wymiotny. Cieszyć się🙂 Odruch przesunie do gardła, a i sama się nauczy, jak daleko można.
 
Hej, ogólnie wiem że normą jest to że niemowlęta wkładają sobie wszystko do buzi , jednak moja czteromiesięczna córka wkłada sobie paluszki tak bardzo głęboko do buzi, że aż ulewa :( czy wasze dzieciaczki tez tak miały?
Jest to najzupełniej normalna rzecz.
Mój ma 8mies a nadal zdarza mu się gmerać za głęboko.
Był etap że sprawiało mu to frajdę że się zakrztuszał 🙈
 
Do góry