reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wkładka domaciczna

Karolina R

Początkująca w BB
Dołączył(a)
20 Kwiecień 2016
Postów
17
Jestem zainteresowana założeniem tzw spirali. Może ktoś się orientuje gdzie w Piasecznie mogę to zrobić, jaka cena na jaki okres itd?
 
reklama
To naprawdę zależy jaka wkładka - aczkolwiek te co znam to w większości są na 5 lat.
Są wkładki miedziane (koszt 300-500zł), jak i takie z hormonami (i cena jest właśnie taka jaką podajesz).
 
Nie wkładka, ale krążek PolaRing, może któraś z Was stosuje? Ja już od jakiegoś czasu biję się z myślami i zastanawiam nad zmianą tabletek właśnie na krążek, ze względu na wygodę.
 
Poczytajcie ile dziewczyn zaszło w ciąże mając spiralę ,nie chce straszyć ani nic ,ale na tym forum było kilka które zaszły
 
Właśnie między innymi dlatego zainteresowałam się tym krążkiem PolaRing, ochrona nawet lepsza niż przy tabletkach (bo np. problemy żołądkowe, czy kilka kg nadwagi nie są problemem)
 
Też się zastanawiałam nad spirala żeby miec ten komfort, ale po przeczytaniu forum już nie mam pojęcia co stosować żeby nie zajsc w ciążę.
 
reklama
@Wspinka Ja się zdecydowałam na spiralę hormonalną. Myślę, że w przypadku spirali hormonalnej, gdzie występuje zarówno ochrona mechaniczna, jak i hormonalna, zajście w ciążę jest prawie niemożliwe. O ile oczywiście spirala jest założona poprawnie, nie przesunie się, nie wypadnie itp.
 
Do góry