reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wkładka hormonalna

Niunka221

Fanka BB :)
Witam .pod koniec marca moja ginekolog założyła mi wkładkę hormonalną.
Uprzedzała o plamieniach itp.
No ale kurcze ile to może trwać?
Jak to wyglądało u was?
U mnie nadal jakieś plamienia z krwią trwające po ponad tydz ,strasznie to męczące bo ileż można chodzić z wkładkami i te "niespodzianki"nie wiadomo kiedy się pojawia .Już mnie "mysza "boli od tych wkładek 🤪😂

Wcześniej byłam na plastrach i chodź to była droższa forma antykoncepcji to na tą chwilę mogę śmiało powiedzieć że wygodniejsza (krwawienie zawsze w tym samym dniu nigdy nie było niespodzianek które pojawiają się teraz)
Nie wiem ile to potrwa ,4m to chyba dosyć długi czas na uregulowanie się wszystkiego .

reklama

tulipanek11

Zaciekawiona BB
Hej! A moze któraś z Was wypowie sie na temat wkładki bezhormonalnej? Bardzo proszę o opinie. Nigdy nie stosowałam anty. Nie mogę hormonów bo żylaki były i doszły po ciąży 😟 mam dwie dziewczynki i trzeciego bobaska nie planuje 🍼

witch84

U mnie Mirena - plamienia miałam prawie 6 m-cy. Potem rzez dłuższy czas wszystko się uregulowało, a ostatni rok/półtora - to krwawienia miałam losowo - czasem co 2 miesiące, a czasem co 2 tygodnie.

Eryka25

A czy przy wkładce hormonalnej to okres nie powinien zakniknąć całkowicie ? Ja się przymierzam do wkładki jak skończę karmić. Nigdy nie stosowałam antykoncepcji A trzeciego bobasa też już nie planuje. :)

reklama

anastasiaa

Zaciekawiona BB
A czy przy wkładce hormonalnej to okres nie powinien zakniknąć całkowicie ? Ja się przymierzam do wkładki jak skończę karmić. Nigdy nie stosowałam antykoncepcji A trzeciego bobasa też już nie planuje. :)
U mnie po roku czasu okres zaniknął, ale w tych dniach miałam normalnie bóle podbrzusza jak na okres i jeszcze do tego wypryski na twarzy, a krwawienia brak 😂

reklama
Do góry