reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy znasz kubeczek FERTI∙LILY, stworzony dla par, które mają problemy z poczęciem? Teraz możesz kupić go ze zniżką. Natomiast, jeśli z niego korzystałaś, proszę podziel się ze mną opinią Przeczytaj i zdecyduj

Jeśli czujesz zmęczenie, wypalenie i chcesz zadbać o siebie, a nie masz dużo czasu - wpadnij jutro o 10:00 na kawę z uważnością. 15 min. ćwiczeń mindfulness robi zmianę. Zapraszam

reklama

Wkładka hormonalna

witch84

Fanka BB :)
Tak jak pisałam - u mnie przy Mirenie trwało to około 6 m-cy.
A byłaś na kontroli u ginekologa? Czasem za takie plamienia przy wkładkach odpowiadają łagodne torbiele jajników.

reklama

witch84

To idź teraz ponownie. Przez pół roku mogło się wiele zmienić.
A potem na spokojnie się zastanów i podejmij decyzję.
Bo w sumie to żadna przyjemność jak się przez połowę cyklu plami.

Niunka221

To idź teraz ponownie. Przez pół roku mogło się wiele zmienić.
A potem na spokojnie się zastanów i podejmij decyzję.
Bo w sumie to żadna przyjemność jak się przez połowę cyklu plami.
Dokladnie o to mi chodzi że to strasznie irytujące ileż można chodzić "brudnym".
Próbuje się umówić na wizytę ale ciężko ...koniec roku.Oby coś się udało

Niunka221

Witam ponownie .
Jestem po wyciągnięciu spirali.2,5tyg temu.
Krwawienia ostatnio były non stop ,po wyjęciu spirali sa nadal i to mnie bardzo już męczy.Odrazu na drogi dzień przeszłam na plastry Evra których używałam przed spiralą.
Przez pierwsze kilka dni krwawiam dosyć obficie ,potem już tak normalnie ale od wczoraj jestem znowu przerażona!Dziś w nocy 2pelne podpaski ,a w momencie wstania masa skrzepów ledwo zdarzyłam dojść do łazienki.
Nie wiem już sama co myśleć co robić .Ale cała sytuacja totalnie mnie dobija

Niunka221

witam ponownie .
Jestem po wyciągnięciu spirali.2,5tyg temu.
Krwawienia ostatnio były non stop ,po wyjęciu spirali sa nadal i to mnie bardzo już męczy.Odrazu na drogi dzień przeszłam na plastry Evra których używałam przed spiralą.
Przez pierwsze kilka dni krwawiam dosyć obficie ,potem już tak normalnie ale od wczoraj jestem znowu przerażona!Dziś w nocy 2pelne podpaski ,a w momencie wstania masa skrzepów ledwo zdarzyłam dojść do łazienki.
Nie wiem już sama co myśleć co robić .Ale cała sytuacja totalnie mnie dobija

Do góry