reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wkładka hormonalna

Niunka221

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Styczeń 2020
Postów
313
Witam .pod koniec marca moja ginekolog założyła mi wkładkę hormonalną.
Uprzedzała o plamieniach itp.
No ale kurcze ile to może trwać?
Jak to wyglądało u was?
U mnie nadal jakieś plamienia z krwią trwające po ponad tydz ,strasznie to męczące bo ileż można chodzić z wkładkami i te "niespodzianki"nie wiadomo kiedy się pojawia .Już mnie "mysza "boli od tych wkładek 🤪😂

Wcześniej byłam na plastrach i chodź to była droższa forma antykoncepcji to na tą chwilę mogę śmiało powiedzieć że wygodniejsza (krwawienie zawsze w tym samym dniu nigdy nie było niespodzianek które pojawiają się teraz)
Nie wiem ile to potrwa ,4m to chyba dosyć długi czas na uregulowanie się wszystkiego .
 
reklama
Hej! A moze któraś z Was wypowie sie na temat wkładki bezhormonalnej? Bardzo proszę o opinie. Nigdy nie stosowałam anty. Nie mogę hormonów bo żylaki były i doszły po ciąży 😟 mam dwie dziewczynki i trzeciego bobaska nie planuje 🍼
 
U mnie Mirena - plamienia miałam prawie 6 m-cy. Potem rzez dłuższy czas wszystko się uregulowało, a ostatni rok/półtora - to krwawienia miałam losowo - czasem co 2 miesiące, a czasem co 2 tygodnie.
 
A czy przy wkładce hormonalnej to okres nie powinien zakniknąć całkowicie ? Ja się przymierzam do wkładki jak skończę karmić. Nigdy nie stosowałam antykoncepcji A trzeciego bobasa też już nie planuje. :)
 
A czy przy wkładce hormonalnej to okres nie powinien zakniknąć całkowicie ? Ja się przymierzam do wkładki jak skończę karmić. Nigdy nie stosowałam antykoncepcji A trzeciego bobasa też już nie planuje. :)
U mnie po roku czasu okres zaniknął, ale w tych dniach miałam normalnie bóle podbrzusza jak na okres i jeszcze do tego wypryski na twarzy, a krwawienia brak 😂
 
reklama
witam ponownie .
Mamy listopad ,nadal nic się nie unormowalo,jestem już tym zmęczona ....właśnie krwawię już 11dzien!!ileż można.
Nie wiem czy na prawdę to takie normalne.
Coraz bardziej zastanawiam się nad wyciągnięciem tego "guwna"i powrócić do plastrow lub tabletek
 
Do góry