reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wkładka miedziana

inna12

Początkująca w BB
Dołączył(a)
10 Listopad 2022
Postów
25
Witam kobietki mam założona wkładkę miedzianą od 3 lat. Okres spóźnia mi się 5 dni wszystkie testy negatywne płytkowe . Cykle miałam kiedyś nieregularne ale od jakiegoś pół roku mam co 32-35dni dziś 40 dzień wczoraj zrobiłam beta 1.10 przy normie do 5 to też wydaje mi się że negatyw ostatni stosunek był 28 dni temu. To myślę że testy powinny już pokazać. Nitka od wkladki wyczuwalna szyjka otwarta to napewno czy stres mnie paraliżuje i to dlatego ? Lekarz terminy na grudzień dopiero a ja czekam i czekam ....
 
reklama
Po 28 dniach test aż raziłby dwiema kreskami. Beta jest również negatywna. Przy wyniku nie ma żadnego znaczka?
 
Screenshot_20221111-190446_Gallery.jpg
 
Dziękuję za odpowiedź bardzo to czekam miałam wyrywana koniec października osemke i bardzo się bałam nerwy jeszcze synka szczepienie pewnie stres mnie tak wyprowadził
 
Do góry