reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wkładka Mirena

Zapomnialam w poprzednim wpisie powiedziec, ze mozna sobie wziac paracetamol na pol godziny przed zalozeniem, co powinno zmiejszyc potencjalny bol. Plamienie u mnie ciagnelo sie dlugo, ale teraz juz minelo na dobre.

Zycze, by Mirena ci sluzyla dobrze!
 
reklama
Witam. Czy któraś z Was po założeniu mireny plamila/krwawila przez 6 miesięcy i potem te dolegliwości minęły!? Wiem, iż w ulotce jest napisane, że plamienia mogą utrzymywać się 3-6 miesięcy od aplikacji. U mnie minie za chwilę 5 miesięcy, cały czas plamie, raz mniej raz więcej. Dzięki za odpowiedź.
 
za mam za sobą dwa miesiące i w drugim nadal plamiłam choć dużo mniej. Nie przeszkadza mi to jednak szczególnie, nie są to duże plamienia.
 
Odświeżamy wątek.
Powiedzcie mi jakiego typu sa skutki uboczne mirena? Przez które trzeba wyjąć to?
Rozważam założenie jej po drugiej cc :)
Skutki uboczne jakie miałam ? ? Mało krwawilam mniej więcej dwa dni na 4 miesiące. Ale ja nie płakałam z tego powodu. Ja na pewno też wrócę po porodzie do mireny. Zmienia się co 5 lat ale lekarze wola po 4 latach wymieniać.
 
A jak długo odczuwalas, że coś tam Masz? Czy ten smuteczek jakoś jest przycinanyprzycinany?
Nie czułam w ogóle ze cokolwiek mam. Bardziej organizm uważał ze jest ciało obce i brzuch bolał jak na okres. Sznureczek jest przycinany tak aby lekarz mógł później ta wkladke wyciągnąć... aha i wiesz ze ta mirena zakłada się w czasie okresu ? ?
 
reklama
Do góry