reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wkładka Mirena

a czy ktoś z implantu przechodził właśnie na wkładkę? zastanawiam się nad inną antykoncepcją po ciąży, wcześniej miałam tylko implant antykoncepcyjny i byłam zadowolona ale lekarz mnie nastraszył i raczej nie wrócę do niego
 
reklama
że to jest opcja w porządku ale nie dla osób które jeszcze kiedyś planują ciąże i są młode, że cały czas jak jest wydzielany hormon to nie jest też dobrze i że z tego powodu mogą wystepować efekty uboczne w postaci zapalenia, grzybic itd. bo jest zmienione ph, ze organizm jednak powinien się oczyszczać i że może "walczyć" z implantem
 
Ja niestety nie moge stosować żadnych wkładek ,chociaż początkowo chciałam ,jestem uczulona. Dlatego lekarz przepisał mi pigułki. Zaraz początkowo miałam bóle głowy to zmienił mi na belarę. Teraz praktycznie jest wszystko ok. Nie mam ani bóli głowy ani spadków libido. Jestem bardzo zadowolona z tych pigułek.
 
Nie potrzeba zabezpieczac sie dodatkowo. Trzeba tylko kontrolowac sznureczki i chodzic na kontrole do gina raz w roku.
Czy któraś z was miała wkłatkeTcu 380A sterile copper po której nie mogła zajść w ciążę wyjełam ją 2 miesiące temu i nic ona jest bez hormonów tylko mieć to moja 2 wkładka tego typu czy organizm musi dojść do siebie
 
Zdrowa para ma ok 30% szans na zajście w ciążę w danym cyklu. Moim zdaniem może to nie mieć żadnego wpływu. Robiłaś jakieś badania? Masz potwierdzoną owulację?
 
Tak prześwietlenie jajników tarczycy wszystko jest ok moczu owulacji ni potwierdzono w 11 dniu cyklu byłam w11 cyklu 27.04 .2021.Może trzeba poczekać aż się unormuje wszystko
 
Hej, Dziewczyny jakie macie doświadczenia z wkładką Mirena? Praktycznie jestem zdecydowana, jednak warto jeszcze podpytać.... miałyście jakieś skutki uboczne czy przeciwwskazania do stosowania? Ja mam nadciśnienie, uregulowane tabletkami, jestem po cc.
Miała któraś problem po wkłatceTcu380A z owulacji płodnością ja wyciągnęłam ją 11 lutego i nie mogę zajść moze to za wcześnie miał ktoś takie doświatczenie
 
reklama
@Kajakaja1 Nie chcę abyś źle zrozumiała, ale ostatnio w ciążę zaszłaś 14 lat temu. Organizm się się starzeje, dochodzą/uaktywniają się różne choroby/geny. To że wcześniej nie miałaś problemów, nie oznacza, że nie będziesz miała ich teraz. Im starszy organizm, tym dłużej dochodzi do siebie. Jeśli po roku w ciążę nie zajdziesz, to będzie warto się przebadać.
 
Do góry