reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wkładki laktacyjne

Czy jesteście za używaniem wkładek laktacyjnych?

  • tak

    Głosów: 61 95,3%
  • nie

    Głosów: 1 1,6%
  • nie wiem

    Głosów: 2 3,1%

  • Wszystkich głosujących
    64
Tak właśnie nie moge się doczekać własnego bobaska, kuzyneczka moja- ta to ma szczęście już z dzidziuśkiem, to ona mi gada o wkładkach że ponoć to skuteczne - ona je używa - a widze że piszecie też o jakiś wkładkach z przylepcem - hmm : powiedzcie mi tylko czy wygodnie się takie wkładki nosi? piszcie poczytam sobie - rozmarzona przyszła mama
 
reklama
Ja tez uzywałam z gerbera sa cienkie i barzdo fajne
z aventu i jonsona jak dla mnie za grube chociaz tez dobre;-)
 
Zastanawiam się nad kupnem wkładek laktacyjnych LilyPadz lub wielorazowego użytku Aventa.Czy któras z Was je wypróbowała i może mi coś na ich temat powiedzieć? Z góry dziękuje.
 
Ja używałam i będę używać wkładek wilorazowych, materiałowych. Mam 2 pary Medeli i 3 Aventu, to wystarcza w zupełności, bo wieczorem przepieram w mydełku dziecięcym a do rana suche. Przy mojej wydajności i wylewności cycków z jednorazowymi bym zbankrutowała. A te są bardzo dobre, przewiewne i chłonne, estetyczne. Polecam!
 
Ja miałam te z aventu wielorazowe ale jakos nie byłam z nich zadowolona dlatego ze dla mnei były za małe :-(
 
Ja początkowo używałam bella ale szybko z nich zrezygnowałam. Teraz używam penaten i jestem z nich bardzo zadowolona. Są dobrze wyprofilowane, ładnie przylegają do piersi i nie przesuwają się w staniku dzięki przylepcom. Polecam polecam polecam....
antek.jpg
 
Ja równiez używałam wielorazowych aventu i dla mnie to strzał w dziesiątkę :)
Jednorazowe nawet czseto wymieniane "parzyły" mi piersi. Wielorazowe są super :)
 
reklama
Ja wogole ni uzywalam bo mi byly nie potrzebne:-) ,9 miesiecy karmilam i ani razu mi sie ni eprzydaly:-)
 
Do góry