reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wkładki laktacyjne

Czy jesteście za używaniem wkładek laktacyjnych?

  • tak

    Głosów: 61 95,3%
  • nie

    Głosów: 1 1,6%
  • nie wiem

    Głosów: 2 3,1%

  • Wszystkich głosujących
    64
Dołączył(a)
15 Luty 2007
Postów
6
Miasto
Toruń
Polecam wkładki laktacyjne Mama - dla mam, dzięki nim nie zbrudzimy bielizny - ja polecam wkładki laktacyjne firmy Bella - jeśli nie możecie ich dostać - możecie kupić w sklepach na www - ja polecam sklep bezpośrednio od producenta bella - Bella Handel Sklep Internetowy
 
reklama
a ja ich nie lubię - są do niczego wg mnie
Za to lubię z firmy Penaten i te właśnie polecam.
 
witam

Ja używałam wkładek laktacyjnych firmy NUK :tak: (dodatkowo można je przyklejać do biustonosza)

pozdrawiam
 
goga123 - a Ty się starasz, a już polecasz wkładki i inne rzeczy dla maluszka. Reklama?
Skutecznie mnie zniechęcasz do tych wkładek

Te z penatena tez mają żel w środku :)
 
ja tez używam penaten (johson&johson to to samo) i są ok. tez mają klej do mocowania w staniku, ale ja nie korzystam z tej opcji.
zdecydowanie nie polcam wkladek rossamana.:no:
 
A ja polecam ulta cieniutkie Gerbera! sa the best!
penathen i johnson nie przepuszczaja powietrza wiec np w nocy mozna sobie zaparzyc brodawki a poaztym strzepia sie i przyklejaja do brodawek
 
gerbera też są ok, ale przynajmniej na moich piersiach, trochę się marszczą w staniku i odznaczają pod ubraniem. A poza tym, też je lubię :)
 
reklama
Do góry