reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Włączanie głosu bicia serca na usg

Kaska_85

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Wrzesień 2019
Postów
418
Hej dziewczyny wylądowałam dziś na izbie z powodu krwawienia w nocy, z dzieckiem jest wszystko ok, ale lekarz na moment włączył głośno bicie serduszka, zestresowałam się, bo gdzieś wyczytałam, że we wczesnej ciąży się powinno słuchać, jestem w 10 tc
 
reklama
Hej dziewczyny wylądowałam dziś na izbie z powodu krwawienia w nocy, z dzieckiem jest wszystko ok, ale lekarz na moment włączył głośno bicie serduszka, zestresowałam się, bo gdzieś wyczytałam, że we wczesnej ciąży się powinno słuchać, jestem w 10 tc
Nie ty pierwsza o tym piszesz, a ja się nigdy z tym nie zetknęłam. Zawsze słuchałam bicia serca dziecka na wizycie, a że ciąża zagrożona, to co tydzień. Nic się nie stało. Nie tak łatwo "zepsuć ciążę". Wiem to, bo jestem po 2 poronieniach, bardzo trudnej ciąży z synem i przedwczesnym porodem przy córce.
 
lekarz sprawdzał serduszko co wizyte, pierwszy raz w 7tc. Niby piszą, że nie powinno się włączać ale ja czytałam abrdziej o dopplerze, który sprawdza też przepływy. w każdym razie miałam od tego 7tc włączany dźwięk co 4 tygodnie a serduszko zdrowe
 
Ja miałam 4 poronienia, dziś w nocy przeżyłam horror i teraz zmartwiłam się tym puszczeniem serduszka,spytalam go a jak serduszko chodziło mi o ilosc uderzeń a on włączył, dzięki uspokoiłyście mnie ❤️😘
 
Tu chodzi o dopplera. Tez się naczytałam i się bałam, ale2 ginekologów mi to tłumaczyło, ze bez dopplera jest ok
 
reklama
Hej dziewczyny wylądowałam dziś na izbie z powodu krwawienia w nocy, z dzieckiem jest wszystko ok, ale lekarz na moment włączył głośno bicie serduszka, zestresowałam się, bo gdzieś wyczytałam, że we wczesnej ciąży się powinno słuchać, jestem w 10 tc
Miałam podobną sytuację na ip do szpitala, lekarka włączyła mi serduszko na cały full, żebym po raz pierwszy je uslyszala. Tp był 6 tydzien. Córka zdrowa i serce biło jak dzwon całą ciążę:)
 
Do góry