reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Własna firma a macierzyńskie

natalia1645

Aktywna w BB
Dołączył(a)
23 Kwiecień 2010
Postów
98
Rozwiązania
0
Witam
czy majac własna dzialalność gospodarcza można otrzymać zasiłek macierzyński jesli oplacam składke chorobowa? Jest to firma jednoosobowa
 
reklama

ironia

Mamusia Benia
Dołączył(a)
4 Listopad 2010
Postów
5 582
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Chcąc sprzedać swój produkt musisz jak najlepiej zaprezentować go klientowi. Jeśli posiadasz sklep stacjonarny lub też twój towar dystrybuowany jest do sklepów stacjonarnych warto zadbać o to aby klient mógł dokładnie obejrzeć towar przed zakupem. Służą do tego np. ekspozytory, które przygotowane w oryginalny sposób przyciągną zainteresowanie odbiorców. Jeśli zdecydujesz się na tę formę reklamy to na rynku są wyspecjalizowane firmy jak ta Link do: Fulfilment - Perfectmeridian które przygotują projekt oraz zajmą się jego wykonaniem.
 

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry