reklama

Wlasnie dowiedzialam sie,ze jestem w ciazy!!!!Huraaaa!!!

Wlasnie dowiedzialas sie,ze jestes w ciazy?Dolacz do grupy i podziel sie z Twoimi wrazeniami :)

1. karwiczki9

karwiczki9 Fanka BB :)

Hej przyszle mamusie!

wlasnie od paru dni wiem,ze jestem w ciazy,oboje z mezem jestesmy w niebo wzieci!:-) pierwsza wizyta u ginekologa juz we wtorek.Staralismy sie od paru miesiecy i wkoncu sie udalo.Z regoly mam cykle 28 dniowe,tym razem okres spoznia mi sie o 5 dni,juz w dniu spodziewanej miesiaczki zrobilam test(mialam takie przeczucie,ze tym razem sie udalo!)i test ten okazal sie pozytywny,w dzien nastepny test powtorzony-rowniez pozytywny!W piatek 3 test- pozytywny.Temperatura ciala codziennie podwyzszona,srednia to 37,2 inne objawy to skurcze w dole brzucha(podobne jak te przed spodziewana miesiaczka),zwiekszenie objetosci biustu i nietety lekkie rozwolnienie i to czasami pare razy dziennie..:sorry2:.Za 4 miesiace skoncze 30 lat i bedzie to moje pierwsze dziecko :-)Rowniez dlatego zalozylam ten watek,by podzielic sie z Wami doswiadczeniami jakie doznajecie podczas ciazy,jakie Wy mialyscie objawy i ogolnie by porozmawiac o wszystkim co przyszle mamy powinny wiedziec!

Pozdrawiam Was serdecznie!

Marta

2. kasiagie

kasiagie Fanka BB :)

Gratulacje! To świetna wiadomość! Jak sie czujesz pisz!:)

3. reklama
  4. karwiczki9

karwiczki9 Fanka BB :)

dziekuje bardzo!

jak na razie dobrze sie czuje,nie mam zadnych dolegliwosci :) dzis mialam termin u lekarza,juz sie go tak nie moglam doczekac,bo chce koniecznie by ciaze potwierdzil takze on(wczoraj robilam 4 test i tez byl pozytywny),a tu na drzwiach kartka,ze z powodu naglego przypadku lekarz od 15 nie przyjmuje,a ja mialam termin na 16,zla jestem bo nawet nie zadzwonil,ale widocznie bylo cos naprawde bardzo pilnego .No coz,jutro z rana dzwonie i umawiam sie na czwartek,wtedy bede wiecej wiedziala :)

A Ty kasiagie ?jak tam u Ciebie?tez jestes w ciazy? :))

5. gosia15

gosia15 Zaciekawiona BB

Witam, w pierwszych miesiącach ciąży miałam straszne mdłości, najczęściej w nocy jakieś zachcianki. Moja córeczka jutro skończy roczek i też staramy się o drugie dziecko ale jak na razie niestety brak efektów.... bardzo się cieszę że w końcu wam się udało i będziecie mieli swoje upragnione maleństwo... Zdrowia życzę oraz pozdrawiam :)

Poleć forum