reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Przyszle mamy z Niemiec i nie tylko

Wlasnie dowiedzialas sie,ze jestes w ciazy?Dolacz do grupy i podziel sie z Twoimi wrazeniami :)

Wlasnie dowiedzialam sie,ze jestem w ciazy!!!!Huraaaa!!!

karwiczki9

Fanka BB :)
Miasto
Düsseldorf,Niemcy
Rozwiązania
0
Hej przyszle mamusie!

wlasnie od paru dni wiem,ze jestem w ciazy,oboje z mezem jestesmy w niebo wzieci!:-) pierwsza wizyta u ginekologa juz we wtorek.Staralismy sie od paru miesiecy i wkoncu sie udalo.Z regoly mam cykle 28 dniowe,tym razem okres spoznia mi sie o 5 dni,juz w dniu spodziewanej miesiaczki zrobilam test(mialam takie przeczucie,ze tym razem sie udalo!)i test ten okazal sie pozytywny,w dzien nastepny test powtorzony-rowniez pozytywny!W piatek 3 test- pozytywny.Temperatura ciala codziennie podwyzszona,srednia to 37,2 inne objawy to skurcze w dole brzucha(podobne jak te przed spodziewana miesiaczka),zwiekszenie objetosci biustu i nietety lekkie rozwolnienie i to czasami pare razy dziennie..:sorry2:.Za 4 miesiace skoncze 30 lat i bedzie to moje pierwsze dziecko :-)Rowniez dlatego zalozylam ten watek,by podzielic sie z Wami doswiadczeniami jakie doznajecie podczas ciazy,jakie Wy mialyscie objawy i ogolnie by porozmawiac o wszystkim co przyszle mamy powinny wiedziec!

Pozdrawiam Was serdecznie!

Marta

reklama

karwiczki9

Fanka BB :)
Miasto
Düsseldorf,Niemcy
Rozwiązania
0
dziekuje bardzo!

jak na razie dobrze sie czuje,nie mam zadnych dolegliwosci :) dzis mialam termin u lekarza,juz sie go tak nie moglam doczekac,bo chce koniecznie by ciaze potwierdzil takze on(wczoraj robilam 4 test i tez byl pozytywny),a tu na drzwiach kartka,ze z powodu naglego przypadku lekarz od 15 nie przyjmuje,a ja mialam termin na 16,zla jestem bo nawet nie zadzwonil,ale widocznie bylo cos naprawde bardzo pilnego .No coz,jutro z rana dzwonie i umawiam sie na czwartek,wtedy bede wiecej wiedziala :)

A Ty kasiagie ?jak tam u Ciebie?tez jestes w ciazy? :))

gosia15

Początkująca w BB
Miasto
Gdynia
Rozwiązania
0
Witam, w pierwszych miesiącach ciąży miałam straszne mdłości, najczęściej w nocy jakieś zachcianki. Moja córeczka jutro skończy roczek i też staramy się o drugie dziecko ale jak na razie niestety brak efektów.... bardzo się cieszę że w końcu wam się udało i będziecie mieli swoje upragnione maleństwo... Zdrowia życzę oraz pozdrawiam :)

Do góry