reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Właśnie wyszłam ze szpitala i potrzebuje Waszej rady :(

Dołączył(a)
20 Luty 2020
Postów
4
Witajcie kochane

proszę pomóżcie bo nie wiem co myśleć :(

9.01 wyjęłam spirale antykoncepcyjna , podczas wyjmowania lekarz stwierdził 4 cm torbiel na jajniku ale kazał się nie martwić i skontrolować za miesiąc .
Ok 18 stycznia dostałam miesiączki
Ostatnio jakoś inaczej się czułam , sutki tkliwe aż piekące , piersi ogromne , uczucie powiększającej się macicy .
Miesiączka spóźniała się kilka dni .
17.01 zrobiłam test ciążowy wyniki pozytywny wielka radość :)

dziś rano ( wieczorem odbyłam stosunek z mężem ) obudziłam się z krwawieniem .
Stawało się coraz silniejsze wiec pojechałam do szpitala . Tam zrobiono mi badanie Bhcg wynik wyszedł 139,20
Na usg lekarz nie widział ciąży , jedynie jak czytam w wypisie „ w okolicy jajnika struktura o wymiarach 14x8mm o wzmożonym unaczynieniu obręczowym -ciałko żółte ? „ mam przyjść za 4 dni na ponownie badanie . Jednak wg lekarza albo doszło do poronienia we wczesnej ciąży albo to ciąża pozamaciczna ;(
Nie wiem co mam o tym myśleć tak bardzo się boje :( a tak się już ogromnie cieszyliśmy ;(
 
reklama
Rozwiązanie
Tak bardzo Ci życzę aby wszystko dobrze sie skończyło, w sumie ta betę możesz sobie zrobić, jeśli będzie spadek to wiadomo... A jeśli urośnie to super
Witajcie kochane

proszę pomóżcie bo nie wiem co myśleć :(

9.01 wyjęłam spirale antykoncepcyjna , podczas wyjmowania lekarz stwierdził 4 cm torbiel na jajniku ale kazał się nie martwić i skontrolować za miesiąc .
Ok 18 stycznia dostałam miesiączki
Ostatnio jakoś inaczej się czułam , sutki tkliwe aż piekące , piersi ogromne , uczucie powiększającej się macicy .
Miesiączka spóźniała się kilka dni .
17.01 zrobiłam test ciążowy wyniki pozytywny wielka radość :)

dziś rano ( wieczorem odbyłam stosunek z mężem ) obudziłam się z krwawieniem .
Stawało się coraz silniejsze wiec pojechałam do szpitala . Tam zrobiono mi badanie Bhcg wynik wyszedł 139,20
Na usg lekarz nie widział ciąży , jedynie jak czytam w wypisie „ w okolicy jajnika struktura o wymiarach 14x8mm o wzmożonym unaczynieniu obręczowym -ciałko żółte ? „ mam przyjść za 4 dni na ponownie badanie . Jednak wg lekarza albo doszło do poronienia we wczesnej ciąży albo to ciąża pozamaciczna ;(
Nie wiem co mam o tym myśleć tak bardzo się boje :( a tak się już ogromnie cieszyliśmy ;(

17 lutego nie stycznia wykonałam test ....
 
Jest za wcześnie żeby lekarz zobaczył coś na usg, jeśli dziś była robiona beta to powtórz ją pojutrze i zobaczysz czy przyrasta prawidłowo, na zarodek jeszcze trochę trzeba poczekać
 
Ach przepraszam, jakoś mi to umknęło, kochana wiele dziewczyn tu już pisało o krwotokach z niewiadomych przyczyn a jednak ciąża rozwijała się prawidłowo, aczkolwiek może być i tak jak mówił lekarz, wiem jaki to ból i stres tak czekać co się wydarzy, musisz przetrwać do kolejnego badania
 
Tak bardzo Ci życzę aby wszystko dobrze sie skończyło, w sumie ta betę możesz sobie zrobić, jeśli będzie spadek to wiadomo... A jeśli urośnie to super
 
Rozwiązanie
Do góry