reklama

własny pokoik

Temat na forum 'Spanie' rozpoczęty przez meganne, 29 Kwiecień 2010.

1. meganne

meganne mamuśka

hej dziewczynki
    mam do was pytanie : kiedy jest najlepszy moment na to aby przeniesc dzieciaczka do swojego pokoiku?
    moj dziubutek ma w tej chwili 2 miesiące, przesypia całe noce, budzi się dopiero o 5 rano na jedzonko i idzie spac dalej..... myślę że jeszcze poczekam z miesiąc i chciaabym go przeniesc...ale czy to aby nie za wczesnie?

2. Vileyka

Vileyka Fanka BB :)

Nie za wcześnie. Z drugiego pokoju też go usłyszysz jak będzie czegoś potrzebować:)

3. reklama
  4. Kkasiulka

Kkasiulka Wrześniowe mamy'08

Spokojnie możesz przenosić. I na pewno usłyszysz - wstaw elekroniczną nianię. Teraz będzie łatwiej, bo jest dzieciątko malutkie. :tak:

5. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

u nas nie było problemu, Julka śpi sama od 6 mca. Ja z drugiego pokoju ją słyszę. Teraz śpi z przymkniętymi drzwiami a ja i tak każde jej jęknięcie i wiercenie słyszę, Ty też usłyszysz. Ja się nie zdecydowałam na samotne spanie córci z kilku powodów, mala miała okropne kolki przez 4 mce, do tego ulewała ponad 3 mce i bałam się ją samą w pokoju zostawić. Jeśli Twoje dziecko ładnie śpi, nie ulewa i nie ma kolek to spokojnie możesz położyć spać w jego pokoiku :)

Poleć forum