reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wlewy immunoglobulin - ostatnia szansa?

Dołączył(a)
20 Styczeń 2021
Postów
2
Witam,
Po przeprowadzeniu wielu badań, w tym ostatnio powtórzone ANA3 dodatnie dr S odrzucił szepionki i skierował nas na wlewy immunoglobulin. Jestem przerażona ceną i całą sytuacją. Przekopałam internet, ciężko znaleźć konkretne informacje.
Czy ktoś może korzystał z tej opcji? Jak odczucia? Jak skuteczność?
Czy możecie polecić dr Sachę Kraków?
Będę wdzięczna za każdą informację!
Pozdrawiam
 
reklama
Witam,
Po przeprowadzeniu wielu badań, w tym ostatnio powtórzone ANA3 dodatnie dr S odrzucił szepionki i skierował nas na wlewy immunoglobulin. Jestem przerażona ceną i całą sytuacją. Przekopałam internet, ciężko znaleźć konkretne informacje.
Czy ktoś może korzystał z tej opcji? Jak odczucia? Jak skuteczność?
Czy możecie polecić dr Sachę Kraków?
Będę wdzięczna za każdą informację!
Pozdrawiam
Mi wyszły ANA dodatnie. Jutro idę zrobić cały pakiet badań od immunologa więc przycupne przy Twoim pytaniu bo może i mnie dotyczyć... Ile takie wlewy kosztują?
 
Mi wyszły ANA dodatnie. Jutro idę zrobić cały pakiet badań od immunologa więc przycupne przy Twoim pytaniu bo może i mnie dotyczyć... Ile takie wlewy kosztują?
Jeden wlew do 7 tys, jestem drobna to może 5-6 tys. wyjdzie, a potrzeba przynajmniej 4. Przed staraniem się i jak się uda również w trakcie ciąży. Nie liczę dojazdów, badań pomiędzy i jeszcze ktoś musi Ci je zrobić..
Jestem skołowana, jak czytam wypowiedzi dziewczyn na forum to jakby się na tym znały, a ja jak dziecko we mgle. Będę wdzięczna za każdą informację.
Ale na pewno u Ciebie będzie lepszy scenariusz, trzymam mocno kciuki! :)
 
Jeden wlew do 7 tys, jestem drobna to może 5-6 tys. wyjdzie, a potrzeba przynajmniej 4. Przed staraniem się i jak się uda również w trakcie ciąży. Nie liczę dojazdów, badań pomiędzy i jeszcze ktoś musi Ci je zrobić..
Jestem skołowana, jak czytam wypowiedzi dziewczyn na forum to jakby się na tym znały, a ja jak dziecko we mgle. Będę wdzięczna za każdą informację.
Ale na pewno u Ciebie będzie lepszy scenariusz, trzymam mocno kciuki! :)
O kurcze... Na to mnie już stac by nie było...

Żeby tylko to przyniosło porządany efekt..
Trzymam kciuki za Was [emoji3590]
 
Do góry