reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Włocławek - porodówka, położne, szkoła rodzenia

Dołączył(a)
28 Luty 2024
Postów
8
Cześć, dziewczyny z Włocławka i okolic, opiszcie proszę swoje doświadczenia porodowe z włocławskiego szpitala. Od dawna okryty złą sławą, ale może coś się zmieniło w ostatnim czasie?
Biorę pod uwagę jeszcze Aleksandrów Kuj. i Toruń. Dajcie znać jak to u Was było. A może w najbliższym czasie któraś z Was planuje tu rodzić?
 
reklama
Cześć, dziewczyny z Włocławka i okolic, opiszcie proszę swoje doświadczenia porodowe z włocławskiego szpitala. Od dawna okryty złą sławą, ale może coś się zmieniło w ostatnim czasie?
Biorę pod uwagę jeszcze Aleksandrów Kuj. i Toruń. Dajcie znać jak to u Was było. A może w najbliższym czasie któraś z Was planuje tu rodzić?
Zbyt wiele to tam się nie zmieniło. Tak przynajmniej mówiły moje znajome, które rodziły we Włocławku. Kto może, ten zmyka do Radziejowa lub Torunia.
Ja, zniechęcona tymi opiniami, nawet nie biorę Włocławka pod uwagę, chociaż mam do tego szpitala niedaleko.
 
Radziejów jest zamknięty. Koleżanka rodziła we Włocławku mówiła że nie ma żadnych uwag poza jedzeniem 😂 po porodzie zadbali o córkę , mogła odpocząć... Teraz już 3 tydzień są w domu :)
Ja leżałam w styczniu we Włocławku, i powiem że uratowali mi maluszka w brzuszku ♥️
 
Ja miałam rodzic we Włocławku ale z racji cukrzycy na insulinie muszę rodzic w Toruniu bo już nie chcą przyjmować takich przypadków jak ja 😆
 
Ja miałam rodzic we Włocławku ale z racji cukrzycy na insulinie muszę rodzic w Toruniu bo już nie chcą przyjmować takich przypadków jak ja 😆
Wiem ponieważ ja jak robiłam glukozę to odrazu miałam mówione że jeśli nadciśnienie wystepowac będzie oraz cukrzyca to Toruń 😁
 
reklama
Generalnie nie patrzcie na to że rodzicie tam gdzie pracuje Wasz Lekarz bo słyszałam przypadki właśnie we Włocławku, że miał On gdzieś, że ktoś jest Jego prywatną pacjentką i zajmował się czymś innym :) z jednej strony to zrozumiałe więc nie ma co się tym kierować że jak mam swojego prowadzącego to On mnie jakoś super każe traktować położnym itd
 
Do góry