reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Włoski widoczne na badaniu usg

reklama
Moja Pani ginekolog na usg III trymestru powiedziała nam, że nasza córeczka ma dużo włosków. Byłam w szoku bo nie spodziewałam się, ze na usg można dopatrzeć się takich rzeczy. Jak wrażenia po waszych usg? Czy przepowiednie spełniły się po narodzinach i wasze dzieci miały bujną czuprynę? :)
W pierwszej ciąży pod koniec na USG pani doktor też powiedziała , że będzie kudłate dziecko , i po porodzie dosłownie kudłata była córa hahahaha , na szczęście czarny meszek z ciałka się szybko wytarł , a czupryna ma głowie została 😉 g
 
U naszej małej tez widać włosy na usg, ale póki co czekam na poród. Pewnie niedługo dam znać czy sie sprawdziło 😅 planowo miesiąc, ale słyszę od ginekologa, ze będzie wcześniej... Z kolei nie wiem czym jest zgaga póki co, ani e ciąży ani przed.
 
U naszej małej tez widać włosy na usg, ale póki co czekam na poród. Pewnie niedługo dam znać czy sie sprawdziło 😅 planowo miesiąc, ale słyszę od ginekologa, ze będzie wcześniej... Z kolei nie wiem czym jest zgaga póki co, ani e ciąży ani przed.
No właśnie ja też od początku ciąży nie miałam zgagi 😁 u mnie okaże się za dwa miesiące 😊
 
Do góry