reklama

Włoski :)

Temat na forum 'Rozwój i zabawy' rozpoczęty przez Marzena Mig, 16 Sierpień 2012.

1. Marzena Mig

Marzena Mig Początkująca w BB

Zastanawia mnie temat włosków na główce noworodka - czemu jedne dzieci rodzą się z bogatą czuprynką a inne mają słodką łysą główkę!? :) Ciekawi mnie z czego to wynika i jakie to ma znaczenie skoro i tak pierwsze włoski po kilku miesiącach wypadają i rosną nowe :) tak właśnie było z moim synkiem. Urodził się z bogatą czuprynką a dzisiaj już mu prawie wszystkie pierwsze włoski wypadły :) :)

2. Basia-75

Basia-75 Fanka BB :)

Pewnie w genach mamy, czy się urodzimy z włoskami czy nie. Ja i moje siostry urodziłysmy się z fryzurkami, mój mąż też, moje córki też miały długie włosy - ale córkom włoski nie wypadły, młodsza miała chyba miesiąc jak musiałam jej grzywkę podciąć :-), a syn mojej siostry miał "jeżyka" jakby dopiero od fryzjera wyszedł

3. reklama
  4. nadalka

nadalka Mama Igusi <3

moja mała urodziła się z bujnymi włoskami, te z góry już się wycierają, ale z tyłu ma za to do samego karku :)

5. Merlin_

Merlin_ Fanka BB :)

a czy prawdą jest że "zgolenie" tych pierwszych włosków niedługo po narodzinach gwarantuje mocny włos później ?

6. Kopka

Kopka Fanka BB :)

merlin pierwszy raz slysze o goleniu pierwszych wloskow. Moja Nadia urodzila sie z kruczo czarnymi bujnymi wlosami,az sama polzone mowily jak duzo ma wlosow. Z tylu troszke jej sie wytarly,ale z przodu nie. W tym momencie ma ciemny blond wloski i caly czas jej jasnieja.

7. KasiaP-P

KasiaP-P Fanka BB :)

Ścinanie czy golenie włosów w ogóle nie ma nic wspólnego z ich gęstością czy grubością. Mocne lub słabe włosy mamy w genach i tylko od nich zależy jakość włosa.

8. nadalka

nadalka Mama Igusi <3

tez pierwsze słyszę.

9. Basia_one

Basia_one Multimama ;)

Nasza urodzila sie z wloskami na glowie, nie miala bujnej czupryny, teraz jej podrosly na czubku glowy a z tylu to ma rowniotkie jak od garnka obciete ;) kolor taki słomkowy blond..po tatusiu poki co bo mama cala czarna.

10. reklama

Poleć forum