reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Włosy na rękach

natkaa w

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Lipiec 2008
Postów
520
Miasto
okolice Krakowa
Czy golicie włosy na rękach?
Nogi wiadomo, ale jakiś czas temu zauważyłam że włosy na moich rekach zrobiły się jakieś dłuższe i ciemniejsze, i bardzo nie ładnie mi się to widzi :baffled:. Zastanawiam sie więc co z nimi zrobić, no bo nogi ładnie wydepilowane a ręce wyglądaja jakby brudne były. Tylko jak je zacznę golić to jakie odrosną? Nie chcę grubszych i mocnieszych :no:
 
reklama
mnie wlasnie wlosy na rekach zaczely wkurzac jakis rok temu. Zaryzykowałam i ogoliłam zwykłą maszynką.Włosy odrosły normalne,miękkie i w moim przypadku jaśniejsze niz miałam :szok:

Teraz gole je raz na 3 tyg. bo rosna bardzo wolno:tak::tak:
 
Dobrze się zapowiada jeśli mogą po goleniu być jaśniejsze:-p
Pieszczoszka a jesteś blondynką czy brunetką?
Czekam jeszcze na opinie innych, jeśli macie takie doświadczenie.
 
ja bym w zyciu nie ogolila wlosow na rekach ale to indywidualna sprawa.Wiadomo ze jak sie juz zacznie to trzeba sie bedzie golic cale zycie a te wlosy nie zawsze beda miekkie i jasne..
 
Ja gole wlosy na rekach od 10-u lat tak raz na 2 tygodnie. Caly czas sa cienkie i jasne.:-) Ze dwa razy bylam u kosmetyczki na wosku i zaczely odrastac po tygodniu, wiec sobie darowalam wosk.
 
ja bym w zyciu nie ogolila wlosow na rekach ale to indywidualna sprawa.Wiadomo ze jak sie juz zacznie to trzeba sie bedzie golic cale zycie a te wlosy nie zawsze beda miekkie i jasne..

Właśnie dlatego pytam, bo też mi się tak wydawało :rofl2: a może jednak wcale tak nie jest. Chociaż pewnie beda różne wypowiedzi, bo jak to ze wszystkim bywa, "u każdego co innego". Niemniej mi juz tak przeszkadzaja te włosiska, że najchętniej bym zgoliła, ale jednak trochę się boję.
Ja się wogóle zastanawiam czy to nie jakieś zmiany hormonalne... :no:
 
Moja kumpela ma takie długie, grube i ciemne włosy na rękach i ma je takie od podstawówki - pamiętam, że mówiliśmy na nią Małpa (oczywiście nie złośliwie). I to nieprawda, że włosy po ogoleniu są coraz mocniejsze i grubsze i ciemniejsze, :baffled: - skoro ona nigdy nie goliła a takie miała. A jakby tak było to nasi mężczyźni po każdym goleniu mieliby coraz grubsze i mocniejsze to by trzeba było je piłą motorówką golić hehe... Ja zauważyłam, że moje włosy na nogach jak odrastają to są miękkie i strasznie słabe i wcale nie ciemniejsze. Co do rąk to jednak nigdy bym ich nie ogoliła :baffled:.
 
jestem szatynką :)

anitha nie zgadzam sie z tobą,moje włosy na rekach bo goleniu są bardzo miękkie i prawie nie widoczne a przed goleniem były ciemne i widoczne bardzo.
 
reklama
Ja od zawsze mam ciemne, długie włosy na rękach. Jak byłam młodsza strasznie mi to przeszkadzało i krępowało, teraz już mniej ale raz na jakiś czas golę. Nie rosną dłuższe ani mocniejsze. Czasem jak mi się chce zrobię depilatorem... Ale ja mam w ogóle problem z owłosieniem ale szczerze mówiąc staram się tym nie martwić, są gorsze problemy w życiu;-)
 
Do góry