reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Włosy na rękach

ja, mimo iż nie mam na rękach jakiś ekstra grubych i ciemnych włosów, golę je systematycznie i to już od długiego czasu ;-) no i wydaje mi się, że wcale nie odrastają grubsze i ciemniejsze a wręcz przeciwnie. Zresztą ja wogóle jestem zwolenniczką owłosienia tylko tam gdzie potrzeba (czyt. na głowie), więc chyba jakieś ekstremum ze mnie :-p
 
reklama
dla mnie to dziwactwo golić włosy na rękach ;p ;D przecież wiadomo, że i tak odrosną i znowu trzeba będzie ogolić, strata czasu!
 
Też tak myślałam do momentu pierwszego ich zgolenia. O wiele lepiej to wygląda. U mnie na szczęście są małe i jasne włoski więc za bardzo nie widać 'odrostów'. Czytałam, że to tylko nam się wydaje, że odrastają grubsze - po prostu jak golimy a nie wyrywamy to włosek wyrasta z tego uciętego miejsca czyli od nasady gdzie jest z natury troszkę grubszy - i dlatego nam się wydaje, że jest jakiś taki mocniejszy:).
 
Nie odważyłam się narazie ich zgolić. Zastanawiam się nad ich rozjaśnieniem, widziałam na allegro krem Sally Hansen rozjaśniający włosy twarzy i ciała i zastanawiam się czy warto kupić. Czy to działa? Może któraś z Was używała?
 
ja gole wlosy na rekach od 8 klasy :-p mialam dlugie i czarne,bardzo sie wstydzilam nosic krotkie rekawy
w koncu wzielam i zgolilam i ufffffffff :-)
gole je juz od 15 lat i te wloski odrastaja mi bardzo pwooli,gole rece teraz raz na 2 miesiace a wloski odrastaja blond :-)
za moich czasow jak zaczelam to robic,straszono mnie wkolo,ze beda odrastac grubsze i ciemniejsze i ze co chwile bede musiala sie golic i takie tam bla bla bla :-)
w zasadzie dlugie lata nikomu nei mowilam,ze to robie,bo od razu lecialy tego typu komentarze
jestem zadowolona i jesli wloski na rekach was denerwuja to ino zgolic ;-)
 
ja miałam też kiedyś problem z nadmiernym owłosieniem na rękach - długie i ciemne włoski :dry: ale nigdy nie odważyłam się zgolić rąk, za to od czasów gimnazjum systematycznie przycinam i rozjaśniam włoski na rękach :tak: używam normalnego rozjaśniacza do włosów np. Joanna, nakładam, 2-3 minutki i gotowe :tak: zauważyłam że po tylu latach włoski są tylko odrobinę grubsze i słabe :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja nie lubię, jak potem odrastaja i są kłujące: nie raz u jakiejś koleżanki czułam, jak gdzieś ją dotknęłam. Nieprzyjemne, już lepiej mieć te włoski.
 
Do góry