reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wnętrowstwo

iza:)

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Styczeń 2009
Postów
461
Witam.
Mój synek urodził się zdrowy tylko bez jednego jąderka. Jeździliśmy na konsultacje do chirurga dziecięcego. W USG wyszło że jąderka nigdzie nie ma w jamie brzusznej. Najprawdopodobniej "zaginęło" w trakcie rozwoju płodowego. Mimo to lekarz zaleca operacje - laparoskopie. Boję się tego zabiegu. czy któraś z Was miała podobny problem? Jak szybko dziecko dochodzi do siebie?
 
reklama
Laparoskopia jest bardzo prostym zabiegiem. Można na przykład w ten sposób wyciąć wyrostek, a moja koleżanka miała tak robioną biopsję. Nie wiem, ile się po tym dochodzi do siebie (koleżanka leżała jeszcze miesiąc, bo nie wiedzieli, co jej jest), ale nie sądzę, żeby długo. To jest maleńkie nacięcie i minimalna ingerencja w organizm.
 
Do góry