reklama
 1. Uwaga!

  Dziś w nocy (z soboty na niedzielę) strona babyboom.pl nie będzie dostępna przez około 1 - 2 godziny. Musimy przenieść nasze serwery do innego budynku w serwerowni z której korzystamy od kilku lat. Zrobimy wszystko, żeby ten proces zajął jak najmniej czasu, ale wykorzystamy też tę okazję, żeby przyspieszyć serwery i zwiększyć bezpieczeństwo strony. Planujemy wyłączyć stronę o północy.

  Zamknij powiadomienie

wnętrowstwo

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez iza:), 12 Październik 2010.

 1. iza:)

  iza:) Fanka BB :)

  Witam.
  Mój synek urodził się zdrowy tylko bez jednego jąderka. Jeździliśmy na konsultacje do chirurga dziecięcego. W USG wyszło że jąderka nigdzie nie ma w jamie brzusznej. Najprawdopodobniej "zaginęło" w trakcie rozwoju płodowego. Mimo to lekarz zaleca operacje - laparoskopie. Boję się tego zabiegu. czy któraś z Was miała podobny problem? Jak szybko dziecko dochodzi do siebie?
   
 2. reklama
 3. natusa1988

  natusa1988 Mamusia Maksia i Aleksa

  Laparoskopia jest bardzo prostym zabiegiem. Można na przykład w ten sposób wyciąć wyrostek, a moja koleżanka miała tak robioną biopsję. Nie wiem, ile się po tym dochodzi do siebie (koleżanka leżała jeszcze miesiąc, bo nie wiedzieli, co jej jest), ale nie sądzę, żeby długo. To jest maleńkie nacięcie i minimalna ingerencja w organizm.
   

Poleć forum