reklama

wnetrza

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez Gazela33, 15 Wrzesień 2009.

1. Gazela33

Gazela33 Początkująca w BB

moim hobby jest wyszukiwanie interesujacych wnetrz... na przyklad wchodze sobie na www.domoklik.pl i ogladam najdrozsze mieszkanka a pozniej staram sie wykorzystac pomysly w moim malym m3

2. BlueBay

BlueBay Fanka BB :)

Ja właśnie stoję w obliczu remontu :) Troszkę pomysłów już mam, kilku mi brakuje, ale w sobotę jadę na otwarcie salonu BRW na Popularną w Warszawie, może coś wypatrzę, albo w promocji kupię.

Kusi mnie, żeby szyby w kuchni zrobić, takie zamiast płytek, a za nie jakieś płatki kwiatów powkładać, albo kompozycję z kawy zrobić... Widziałyście kiedyś coś takiego?

3. reklama
  4. czarnulka25

czarnulka25 Początkująca w BB

Witaj Gazela33 ja robię dokładnie tak samo:)) mam już nawet osobne katalogi (Dom, kuchnia, salon itp.)Ale mnie fascynują domki drewniane- widziałaś takie? Pozdrawiam!

5. blueillusion

blueillusion Początkująca w BB

witajcie, ja tez uwielbiam wnetrza! swego czasu nawet marzylam by zostac dekoratorka wnetrz (gdyby nie to, ze zaszlam w ciaze - pewnie nawet zaczelabym cos robic w tym kierunku) i... pewnie teraz bym zalowala;) gdyz pewnego dnia obudzilam sie i stwierdzilam, ze to jednak zbyt stresujaca praca, a ja i tak stresu mam po uszy wiec wiecznie niezadowolonych klientow domagajacych sie ciaglych poprawek wolalam sobie odpuscic;) jednak zamilowanie zostalo do wnetrzy i poniekad nawet do architektury, wiec z tych i nie tylko powodow wybralam nieruchomosci :x

czarnulka25, widzialam kiedys film 'nigdy w zyciu', nie wiem czy tez ogladalas, ale jego glowna bohaterka miala piekny drewniany domek na wsi. piekna zielona lazienka, ogolnie duzo zielonych dodatkow... ogolnie dla mnie byl sliczny i z wiecej niz checia bym w takim zamieszkala:)

6. andromeda

andromeda Aktywna w BB

ja nigdy czegoś takiego nie widziałam, zastanawiam się, czy to jest funkcjonalne, tzn. jak to odkurzać za tymi szybkami, a co jak się tam coś nachlapie? ;) jakaś zbyt praktyczna chyba jestem na takie awangardowe rozwiązania - dla mnie najważniejsze, żeby się łatwo czyściło :)
    i co byłaś w tym brw? znalazłaś coś fajnego?

7. Marta1981

Marta1981 Rodzyneczka

Przestaniesz w końcu SPAMować:sorry:? Gdzie się nie pojawisz ze swoimi radami,wszędzie umieszczasz niekompletne linki do sklepów.Administratorzy mają Cię na oku:tak:.

Poleć forum