reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wniosek o ochłodzenie i deszcz

Mała_Mi

Październikowa Mama'06 Fan(ka)
Dołączył(a)
16 Styczeń 2006
Postów
902
Miasto
Londyn
Nie wiem jak Wy laseczki, ale ja już nie daje rady przez te @#$%)?% upały
Podpiszcie się pod wnoskiem, jeśli podzielacie moją prośbe.


Wniosek o ochłodzenie i deszcz​

      My niżej podpisane, zwracamy się z prośbą do 'Władz Najwyższych" o jak najszybsze ochłodzenie i deszczyk.
Prośbę swoją motywujemy koniecznością dzwigania w naszych brzuszkach słodkich nadbagaży, co sprawia że jest nam i tak bardzo cięzko. Upały nas męczą, osłabiają a do tego puchną nam nogi.
Z dnia na dzień jest coraz gorzej, dlatego też prosimy o natychmiastowe, pozytywne rozpatrzenie naszego wnosku.

Z poważaniem​
   
Ciężarówki​
   



Jako pierwsi podpisujemy się my:
1. Mała_Mi i bąbelek


 
reklama
Ja rowniez jak najbardziej podpisuje sie razem z moim Syneczkiem pod wnioskiem - tym bardziej ze jeszcze pracuje a w pracy upal straszny, w laboratorium ponad 40 stopni a w biurze ok 33 wiec siedze w tym drugim. Zostalo mi jeszcze jakies 5 tyg pracy a potem juz wedlug przepisow zostaje w domu i jak najbardziej marze o tym aby jak najszybciej pogoda zmienila sie.
 
A-l-a, współczuje Tobie i wszystkim brzuchalko które muszą pracować w te upały.my naszczęście teraz nie musimy.jedyne co jest teraz naszym przymusem do duuużo odpoczynku i leżenia :laugh: ale w ten upał to nawet to nie jest przyjemne.

dlatego my też: aninaaa i maleństwo :)
 
reklama
ja juz chyba jestem na wykonczeniu przez te upaly ... nic nie mam sily robic i jestem maksymalnie spiaca. lezenie plackiem i marudzenie to jedyne czynnosci na jakie mnie stac :(
 
Do góry