reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wnioski z MOPS-u.

andzii21

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Październik 2017
Postów
353
Drogie Panie. Nie jestem z partnerem małżeństwem i nie mieszkamy razem, słyszałam ze moge wtedy otrzymac 500+ na pierwsze dziecko. Czy któraś mama taki wniosek składała? Jak to wygląda ?
 
reklama
Aha czyli tutaj nic nie ugram bo nie mam alimentów. A mam szanse na jakies inne "zapomogi", jesli tak to jakie ?
Bo póki co to tylko o becikowe mogę wnioskować, tylko musze tam podjechać i zapytac o potrzebne dokumenty
 
reklama
No to w sprawie becikowego musisz udać się do swojego MOPSu i się dopytać. Nie chcę wprowadzić w błąd, ale coś kojarzę, że w tym przypadku mogą nie brać pod uwagę dochodu partnera.
 
Do góry