reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Woda dla roczniaka

1985Magda

Nadinka moja kruszynka
Dołączył(a)
8 Lipiec 2007
Postów
148
Miasto
Mysłowice
Witam mamusie! Od kilkudziesięciu minut usiłuję znaleźć potrzebne informacje i doszłam do wniosku, że przez opcję szukaj chyba nic nie znajde:wściekła/y:. Mój problem polega na tym, że nie wiem jaką wodę niegazowana powinnam podawać mojej rocznej córce: nisko średnio czy wysoko mineralizowaną:baffled:. Do tej pory piła wodę gerbera ale nie wiem czy nie powinnam jej podać czegoś innego. Pomocy!
 
reklama
Przepraszam, a dlaczego dalej nie może pić tej wody, skoro to woda specjalnie przeznaczona dla niemowląt i małych dzieci? Dlaczego chcesz ją zmienić?
 
Może pic zwykłą wode przegotowaną pod warunkiem że da się ją pić, nie oszukujmy się ale czasem woda płynaca z kranów nie nadaje się do picia. Ja polecam wodę żywiec.
 
Rzeczywiście Cię nie zrozumiałam - chyba dlatego, ze Twój post zabrzmiał jakoś tak dramatycznie....
Dziewczyny mają rację - jesli twoja woda z kranu nadaje się do picia, to mozesz ją podac po przegotowaniu, jeśli nie, najlepiej chyba pozostać przy tym gerberze.
Pozdrawiam
 
reklama
My odpoczątku Szymkowi podajemy wodę z kranu przegotowaną. Butelkowanej żadnej jeszcze nigdy nie pił. Ale mamy filtr Brita od lat i bez niego nie wyobrażam sobie wody z kranu :-(. Britę polecam.
 
Do góry