reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Woda do nutramigen puramino

Dołączył(a)
1 Lipiec 2018
Postów
14
Witam, nie widziałam wcześniej takiego wątku a mianowicie jaką temperaturę powinna mieć woda do nutramigen puramino? My teraz przeszliśmy na to "mleko" a wcześniejsze robiłam na 40 stopniach i to przez kilka dni też tak samo bo myślałam, że każde mleko przygotowuje się w tej samej temperaturze, a dzisiaj mnie coś naszło żeby sprawdzić jak przygotować a tam pisze, że wodę ostudzić do temperatury pokojowej czyli dobrze rozumiem, że do ok 25 stopni?
 
reklama
Podobno Nutramigen powinno podawać się w chłodniejszej bo lepiej dziecku podchodzi. Ale jeżeli podasz cieplejsze to nie wpłynie to na wartości odżywcze.
 
Do góry