reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

woda morska

To mnie zaskoczyłyście, że lekarze każą zakrapiać wodą nosek codziennie nawet gdy maluch jest zdrowy:eek::eek:
Za duzo tych produktów w aptece chyba. Nagle okazuje się, że wszystko nam jest nie zbedne do zdrowia.
Na pojawienie się kataru na pewno nie ma wpływu psikanie wodą.
 
reklama
kerna mi lekarz kazał codziennie psikać sól morską do noska a jak ma katar to hipertoniczną ale ja używam soli hipertonicznej tylko w razie mega dużego kataru soli morskiej w ogóle nie używam a tak młody dostaję inhalację z soli fizjologicznej
 
Ja na bardzo często u moich córek stosuję disnemar, bo jest fajny dla dzieciątka jeśli chodzi o udrożnienie noska, ale teraz w sezonie grzewczym dobrze jest też nawilżać dziecku nosek.
 
Ja stosuję wodę morską tylko jak widzę objawy katarku u Małgosi, wtedy psikam 4 - 6 razy dziennie. Ostatnio zaczęłyśmy stosować physiomer i jest ok, nosek szybko oczyszcza i nawet noce ładnie przesypiała.
 
Ja mam pozytywną opinię względem prenalenu na katar, jednak uważam że z takimi psikadłami nie należy przesadzać jeśli chodzi o dziecięce noski. To jednak preparaty pod ciśnieniem.
 
reklama
Ja mam pozytywną opinię względem prenalenu na katar, jednak uważam że z takimi psikadłami nie należy przesadzać jeśli chodzi o dziecięce noski. To jednak preparaty pod ciśnieniem.

Jeśli chodzi o ciśnienie w physiomerze, to właśnie dlatego do używamy ponieważ ma mega delikatną aplikację, a dobrze nosek oczyszcza przy katarku.
 
Do góry