reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

woda morska

To jak Purinasin, też jest bardzo delikatny i nie ma takiej wielkiej butli, sama do też używam. Ale przede wszystkim dzięki glicerynie i pantenolu lepiej nawilża niż physiomer i nie trzeba go tak często stosować, a to wielki plus bo dla dziecka żadna przyjemność takie psikanie do noska.
 
reklama
Z tego co ja wiem, to jest to spray dla kobiet w ciązy, czyli dorosłych osób a nie dzieci. Dla dzieci jest szereg innych produktów bezpiecznych.
ale na marginesie, mnie *spam* bardzo pomagał.
 
Mi został po drugiej ciąży i karmieniu, również ostatnio stosuję u mojej pierwszej córki co jakiś czas jak się przeziębi bo z zatkanym noskiem jest na prawdę bardzo marudna, a ile można wytrzymać :) No i żeby potem jej oszczędzić bólu głowy od zatkanego noska.
 
ciąża to nie choroba, nikomu nie zaszkodzi aerozol z solą morską na niezyt nosa. Zwłaszcza, jeśli producent prenalenu podaje że jednak produkt można stosowac i u dzieci.
Często tak jest że jak dziecko z przedszkola przyniesie infekcje to mama karmiąca lub ciężarna też złapie katar, i co, wtedy ma kupować oddzielny psikacz do nosa dla siebie a oddzielny dla dziecka?
 
Też próbowałam Purinasinu. Farmaceutka w aptece poleciła mi mówiąc że ma dodatek panthenolu który nawilża i bardzo fajnie się sprawdził
 
zgadzam się purinasin jest bardzo dobry, ja go używam ze względu na alergię i dla małego dziecka też polecam. Oprócz gliceryny zawiera pantenol, który łagodzi podrażnienia
 
Swego czasu używaliśmy i jak najbardziej można polecić,takze w przypadku alergii bo nie podrażnia co jest tutaj chyba największą zaletą.
 
reklama
ja stosuje Purinasin ze wzgledu na kłopot z wysuszoną śluzówką ale spokojnie można tej wody używać u małych dzieci, jest delikatny i bardzo wydajny
 
reklama
Do góry