reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

woda

heh...moj tata kiedys robil testy wod i wiecie co...te najbardziej popularne sa najgorsze! tzn np zywiec czy naleczowianka...mialam "przyjemnosc" zobaczyc na wlasne oczy jak po elektrolizie tych wod wyglada osad: ciemnozielona wrecz czarna piana-czystosc zerowa...
mamy w domu filtr i nie ma takich akcji i tej wody nie boje sie dawac malej nawet bez przegotowania...mamy filtr z dwiema opcjami: mineralna badz taka zwykla-oczyszczona na ktorej gotuje sie zupe czy inne rzeczy...
 
reklama
hej, Nocka. wiem,że wątrek był dośc dawno,ale skoro Twój Tata robił testy dla wody to moze wie cos o aquarel? bo ja mam teraz takie urządzenie w domu (dar natury) i wszyscy tę wodę pijemy i naprawdę nam smakuje.. moze Twój Tata ( jako ekspert :) )miałby cos ciekawego do powiedzenia o tej wodzie? bede wdzieczna za info- w końcu jesteśmy tym co jemy i pijemy.. a wody pijemy duuuuuuuużo. zwłaszcza teraz w upały.pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
heh...moj tata kiedys robil testy wod i wiecie co...te najbardziej popularne sa najgorsze! tzn np zywiec czy naleczowianka...mialam "przyjemnosc" zobaczyc na wlasne oczy jak po elektrolizie tych wod wyglada osad: ciemnozielona wrecz czarna piana-czystosc zerowa...
mamy w domu filtr i nie ma takich akcji i tej wody nie boje sie dawac malej nawet bez przegotowania...mamy filtr z dwiema opcjami: mineralna badz taka zwykla-oczyszczona na ktorej gotuje sie zupe czy inne rzeczy...
No to teraz az mną zatrzesło, a my bardzo czesto kupujemy zywca. A co z Cisowianka i Nestle aquarel? Jakbys mogla i wiedziala cos na ten temat napisz cos prosze!
 
reklama
to ja sie zakrecilam GOTUJECIE ZYWCA CZ KRANOWE, ja czasmi daje trszke wody z butelki a tak to gotuje kranowe, wczesniej gotowalam zywca i uslyszalm,ze mineralnych nie mozna gotowac:crazy::crazy::crazy::crazy:zwariowac mozna!
 
Do góry