reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wodnista kupa z śluzem?

eskorta100

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Marzec 2016
Postów
18
Witam. Mój problem wygląda tak, iż mój osmiomiesieczny synek od dwóch dni robi bardzo wodniste kupy. Wczoraj rano zrobił taka dość normalna, była lekko rozluźniona, ale nie było w tym nic dziwnego, bo czasami takie robi. Druga była malutka, ale praktycznie sama woda. Kolorystycznie wydawało mi się, że była zielonkawa momentami. Dzisiaj rano zrobił już dość duża kupę, która też była bardzo wodnista, ale nie na tyle , żeby wsiąķnąć w pieluszke niczym siku
smile.png
ale była inna niż zwykle. Momentami była zielona i jakby były w niej takie nitki śluzu. Druga też była dość spora, tylko była jeszcze bardziej wodnista niż poprzednia i tak samo momentami gdzie były te nitki śluzu było zielone. Tak to te wszystkie kupy były takie żółte bardziej, tylko tam gdzie te nitki było zielono. I godzinę temu kolejna taka luźna kupa. Ząbki to raczej nie, bo jesteśmy 2 tyg po wybiciu dwóch górnych jedynek i nie zauważyłam oznak że idą kolejne ząbki. Dzień przed tym wszystkim dałam mu słoiczek zupke wiosenna z koperkiem , wczoraj tez mu dałam to co zostawił. Kaszke manne tez jedliśmy, ale przy kaszce mannie nie porobiloby się chyba aż tak :/ nie wiem co robić. Dałam mu acidolac baby . Karmimy sie tylko i wyłącznie mm, bebiko 2. I tak mi się wydaje że to śluz bo jak dotykałam przez pieluche to te nitki są takie ciągnące
 
reklama
Do góry