reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wodny KONKURS – wygraj parowar

Dobrze jest pić wodę źródlaną, bo przecież człowiek jest kroplą w morzu życia, też składa się z wody i tylko tym różni się od kropli wody, że zdaje sobie z tego sprawę. A skoro jesteśmy świadomi, to nie działajmy wbrew naturze i pijmy wodę.
 
reklama
Dziękuję Wszystkim za liczne i ciekawe odpowiedzi. Jury konkursowe rozpoczyna swoje obrady, które z pewnością będą trudne. :) Wyniki wkrótce.

Pozdrawiam,
Michał_Żywiec Zdrój
 
Moi Drodzy,
Wyniki konkursu już są! Wybór jedynie 2 odpowiedzi spośród ponad 90 był niezwykle trudny. Wielu z Was popisało się bowiem niesamowitą weną twórczą i kreatywnością. Powstawały zarówno poematy jak i całe opowiadania. Cieszymy się, że woda źródlana jest dla Was źródłem tak wielu inspiracji.
Ostatecznego wyboru dokonało jury konkursowe, wg którego najbliżej do źródła dotarli…
Zielarka i karlita!
Zwycięzców proszę o przesłanie danych kontaktowych na adres e-mail: ekspert@zywiec-zdroj.pl.

Pozdrawiam,
Michał_Żywiec Zdrój
 
Gratuluję wspaniałej wygranej!

Trochę żałuję bo zadanie polegało na dokończeniu zdania (czyli dopisaniu o końca zdania czyli kropki), a nie pisaniu wielozdaniowego wiersza... trzymałam się regulaminu.

Ale i tak gratuluję nagrodzonym!
 
Witam wszystkich. Nie chciałem nic pisać, ale w środku mnie troszkę nosi. Mam już chyba dosyć czytania częstochowskich wierszyków, z pierwszymi literami z przodu, które udają kreatywność. Nie pasowało "jest" to mamy "Yest". "Jury oceni... merytoryczność wypowiedzi." Tak. Jestem jestem pod wrażeniem treści niektórych pseudowierszyków. W tym również nagrodzonego... No nyc, ydę sobie kupyć parowar.
 
Ostatnia edycja:
Jakby komuś nie chciało się przeszukiwać forum w poszukiwaniu, kto wygrał, to wklejam wygrane "dzieła":/

Karlity:
"Dobrze jest pić wodę źródlaną, bo dzięki niej wstajemy z uśmiechem co rano.


Dobrze jest pić wodę źródlaną, bo w niej zdrowie skryte dla całej rodziny.


Dobrze jest pić wodę źródlaną całą Rodziną, bo wtedy wiesz, że dajesz im do picia to co najlepsze!


Dobrze jest pić wodę źródlaną, bo w niej skryte zdrowie, energia i uśmiech.


Dobrze jest pić wodę źródlaną, bo może być z Tobą od pierwszego dnia.


Dobrze jest pić wodę źródlaną, bo jest odpowiednia dla każdego, dla małego i dużego. Daje nam to co najlepsze.


Dobrze jest pić wodę źródlaną, bo dba ona o całą Twoją Rodzinę, bez względu na wiek.


Dobrze jest pić wodę źródlaną, bo to gwarancja zdrowia i najwyższej jakości.


Dobrze jest pić wodę źródlaną, bo jako mama musisz dbać o to by Twoje dzieci piły wodę najwyższej jakości.

biggrin.gif




szkoda tylko, że strona żywca nie działa
unhappy.gif
"

I zielarki:
„Dobrze jest pić wodę źródlaną, bo….
(Ż)yciowego animuszu dodaje, jak mało co
(Y)est wyrazem do siebie miłości
(W)italność gwarantuje aż do później starości
(I)dyllę w ciele tworzy - będąc przyczyną biologicznej odnowy
(E)liksiru młodości substytut stanowi ważny
(C)złowieka jest przyjaciółką, skarbem naszego życia pokaźnym!"


Mam swoje zdanie na temat wyników, ale muszę poczekać aż emocje ze mnie opadną, bo mogłoby być nieprzyjemnie.
 
Moi Drodzy,

Zdaję sobie sprawę, że każdy chciałby wygrać w konkursie. Wasze wypowiedzi naprawdę bardzo nas urzekły i mieliśmy trudny wybór. Jednak zgodnie z regulaminem mogliśmy przyznać tylko dwie nagrody.
W zadaniu konkursowym napisałem "To jak rozwiniecie to zdanie zależy tylko od Waszej inwencji." Z tego powodu jury wzięło pod uwagę wszystkie odpowiedzi i jego ostateczny wybór jest zgodny z zasadami konkursu.
Dziękuję za Wasze opinie i liczę też na zrozumienie.

Pozdrawiam,
Michał_Żywiec Zdrój
 
reklama
wow dziękuję :-)




gdyby ktoś miał wątpliwości

moja wypowiedz nie jest wierszem tylko zborem haseł, każde hasło jest ODDZIELNE, miałam kilka pomysłów, które wypisałam.


Nigdzie nie jest napisane, że to miało byc jedno zdanie. Jest tez napisane: Uczestnik może przesłać nieograniczoną liczbę Zgłoszeń.



W zasadach konkursu jest też napisane:

Umieszczenie wypowiedzi konkursowej w postaci komentarza w wątku
konkursowym, będącym odpowiedzią na zadanie: Dokończ zdanie: „Dobrze
jest pić wodę źródlaną, bo….

skoro dana wypowiedz zaczyna się od „Dobrze jest pić wodę źródlaną, bo…." i jest rozwinięta w wierszyk oznacza to o kreatywności autora. Została doceniona przez Organizatora, więc nie wiem o co się burzycie ??? Komisja orzekła tak a nie inaczej.

Każdy miał równe szanse.

Nie zawsze to co my wymyślamy podoba się innym i odwrotnie.


dziękuję :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry