reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wodny KONKURS – wygraj parowar

reklama
Dobrze jest pić wodę źródlaną,bo...picie źródlanej wody ma zbawienny wpływ dla zdrowia i urody, kto taką czystą i zdrową wodę źródlaną (ŻYWIEC ZDRÓJ) pije, ten ma zapewnioną witalność, ten wie....że żyje!:)
Organizm z mikroelementów w wodzie dostarczanych jest zadowolony, wie też, że nie rozwiną mu się żadne glony. Nerki dobrze pracują, żadne kamienie swobody im nie blokują.Woda źródlana czyści organizm i...gasi pragnienie, to woda życia! To dla człowieka zbawienie!
 
DOBRZE PIĆ WODĘ ŹRÓDLANĄ,BO...
bez wody nie ma życia,
zawsze musi być do picia,
ale żeby zdrowiu służyła,
konieczne,by wartościowa była.
Woda źródlana jest właśnie taka,
daje ją żyła nie byle jaka.
Cudowne źródło odkrył Żywiec Zdrój
i czerpie dla nas ten zdrowy napój.
Z ekologicznych źródeł ta woda dociera,
jest czysta i cenne składniki zawiera.
Przyjazna zdrowiu i samopoczuciu,
sprawia ulgę w pragnienia czuciu.
Jakże jej nie pić,wszak wspaniała,
sama natura przecież ją dała.
Dobrze pić źródlaną wodę,
zawsze,w pogodę i w...niepogodę,
a ona nam się bardzo odwdzięczy,
sprawi,że serce, zdrowo nam zadźwięczy. :)
 
... to naturalna energia w czystej postaci.

...to źródło naturalnej energii.

...nasze ciało jest jak świątynia, a każda świątynia potrzebuje wewnętrznego światła - źródła energii.

... życie to bezcenny dar, a ona jest jego podstawą.

...warto czerpać z życia to, co najcenniejsze.

...pozwala mi ona oddychać pełną piersią, a z każdym oddechem przypominam sobie o tym, kim jestem. Jestem częścią natury.
 
"Dobrze jest pić wodę źródlaną, bo dzięki niej mam energię co rano. Zapał do życia mnie nie opuszcza tak jak butelka wody Żywca."
"Dobrze jest pić wodę źródlaną, bo daje mi ona siłę niezrównaną. Czysta i zdrowa z Żywieckich Gór Źródlana woda."
"Dobrze jest pić wodę źródlaną, tę gazowaną i niegazowaną. W każdej butelce, w każdej kropelce, zamknięto czystą górską energię:) Moc Życia, Moc Żywca."
"Dobrze jest pić wodę źródlaną, bo codziennie gdy wstaję rano, łyk świeżej wody jak powiew wiatru, kropelka rosy na kwiata płatku, dodaje życia, oddechu w piersi, z nią każdy dzień staje się lżejszy."
 
Woda źródlana jest najlepsza dla każdego z nas, a dlaczego ? Może dlatego, że to samo zdrowie, dużo witamin w niej mamy, więc zdrowo się z nią chowamy. Pijemy ją ze smakiem, bo jest smaczna, a to ważna sprawa, bo nie każda jest pyszna dla nas. Picie wody źródlanej jest ważną sprawą nasz organizm dzięki niej lepiej funkcjonuje, a to bardzo ważne. Więc codziennie pić ją trzeba, a jak nie to diabełek będzie miał z nami do czynienie.
 
Dobrze jest pić wodę źródlaną, bo dobrze jest pić wodę, lepiej jest pić czystą wodę, a najlepiej jest pić wodę bogatą w minerały.
 
reklama
Dobrze jest pić wodę źródlaną,
bo każda jej kropla jest zdrową,
w dodatku tyle odżywczych substancji
w błękitnej butelce przejrzystej, górskiej.
Dobrze jest pić wodę źródlaną,
bo buduje organizm swą cieczą,
bez niej nie można wytrzymać długo,
po szklankę wody często sięgam lubo!
Dobrze jest pić wodę źródlaną,
bo wiem, że ją sama natura zrodziła czystą,
gdy sięgam po jej choć łyczek mały,
wgłębiam się w jej pochodzenie, góry...
i idę po górach, spragniona wody,
i źródło wytryska nagle ze skał podziemi,
zaspokaja moje pragnienie,
i piję, piję, tych kilka chwileczek.
Raduje mi się ze szczęścia serce,
dobrze, że Żywiec Zdrój odkrył ten ziemi kawałeczek...
Wiem dobrze, że woda źródlana,
zdrowa, często u mnie w domu kupowana,
dodaje sił organizmowi, zaspokaja pragnienie
zawsze wprowadza w górską atmosferę,
delektuje swą czystą, chłodną, wprost ze źródła wodą,
bym mogła cieszyć się nią na bardzo bardzo długo.
Woda źródlana to cud natury, zawsze jedyna taka,
niepowtarzalna, idealna, czysta, świeża, smaczna!
Tyle zalet można tu wypisywać, wystarczy po prostu, że -
źródlana woda - jest najlepszą wodą!!!

 
Ostatnia edycja:
Do góry