reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wodny KONKURS – wygraj parowar

Dobrze jest pić wodę źródlaną, bo przed jej spożyciem nie trzeba zapoznawać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, ani konsultować się z lekarzem lub farmaceutą, ponieważ każdy łyk pomaga twojemu życiu i zdrowiu.;-)
 
reklama
Dobrze jest pić wodę źródlaną, bo przed jej spożyciem nie trzeba zapoznawać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, ani konsultować się z lekarzem lub farmaceutą, ponieważ każdy łyk pomaga twojemu życiu i zdrowiu.
wink2.gif
 
Dobrze jest pić wodę źródlaną, bo gasi pragnienie po nocnej libacji na następny dzień rano! Przestaje boleć cię głowa, także twój organizm od resztek alkoholu oczyszcza, dzięki wodzie źródlanej, Żywiec Zdrój, bo to ona jest najczystsza!
Nie ma mowy już o kacu, jestem pewien, lepsza jest szklanka wody, niż powietrze z materacu!
 
Dobrze jest pić wodę źródlaną, bo dzięki temu nie zmienimy się w Toksycznego Suchara! Któż to taki, ten Toksyczny Suchar?! Otóż jest to stworzenie, które pije przesłodzone kolorowe napoje lub wodę z kranu. Jest to osoba źle nawodniona, a więc o szarej cerze, w ciągle złym humorze, ospała i zmęczona.
Jest to osoba o suchej, nienawilżonej skórze. Nie ma apetytu, ale wciąż przybiera na wadze poprzez słodkie, kolorowe kalorie.
Woda źródlana sprawia, że jesteśmy rześcy, zdrowi, dobrze nawodnieni i wolni od toksyn. Warto? Warto!
 
Dobrze, jest pić WODĘ ŹRÓDLANĄ, bo tak dbasz o zdrowie,
Pij dwa litry dziennie, każdy Ci to powie.
WODĘ ŹRÓDLANĄ dawaj swoim dzieciom,
swoją energią Cię wtedy zachwycą.

W wodzie, cudzie natury, kryje się życie,
Lecz o co chodzi? Pewnie zapytacie.
Sprawa jest prosta, a prawda jedyna,
SOLE MINERALNE ta woda zawiera.

Najpierw MAGNEZ, to król życia jest największy,
Dzięki niemu stan serca się nam polepszy.
Za nim idzie WAPŃ, książę zdrowych kości,
Dzięki niemu uśmiech nam na ustach gości.

Nie zapomnę o SODZIE, giermku tym oddanym,
Przeciwko odwodnieniu bardzo polecanym,
A oto i CHLORKI, bardzo ważne, wiecie?
Bez nich trawienie utrudnione przecie.

Długo by wymieniać, zalety źródlanej,
Rozwój niemowlaków można oprzeć na niej,
Zaufanie do niej mieć stuprocentowe,
ŻYWIEC ZDRÓJ polecam, bo to samo zdrowie!
 
Dobrze jest pić wodę źródlaną, bo trawienie lepsze po niej mamy. Długo żyjemy i dużo jej pijemy , więc kupić ją trzeba i sadzić z nią drzewa:-)
 
Dobrze jest pić wodę źródlaną, bo ...... dbasz o siebie i dajesz dobry przykład najbliższym :) jeśli jesteś w ciąży tak jak ja to pijąć wodę zrodlaną dajesz to co najlepsze dla malutkiego czlowieczka którego nigdy nie widziałaś a już tyyle dla niego robisz potem gdy jest po drugiej stronie robisz to samo :) dajesz mu miłość i otaczasz milością wiec pijmy i uczmy pić takowa wodę :)

- zdrowie
-miłość
- wszystko to co najlepsze
 
Dobrze jest pic wodę źródlaną i byc przez jej dobrą energią rozpieraną.
Ona dobrze mój organizm przefiltruje i wszystkie toksyny zażegnuje.
Skóra ma dzięki niej cudownie nawilżona,młodzieńczym licem rumianym obdarzona.
Zaspokaja moje pragnienie i w lecie i w zimie.
I co najważniejsze mój synek pije ją co dnia,dzięki czemu zdrowie ma.
Bo woda źródlana o czym wszyscy wiecie najzdrowsza jest na świecie.
Popijam ją śmiało i wciąż mi jej mało.
Jest jak naturalne lekarstwo w moim organiźmie,który postawi się każdej truciźnie.
Ona zdrowia i wigoru dodaje całej rodzinie i wiem,że z wodą źródlaną nigdy nie minie.
 
Ja może nie zacznę od zdania jak wszyscy, może najpierw opowiem Wam bajeczkę. A jest to bajka o pięknej dziewczynce, która dowiedziała się, że dobrze jest pić wodę źródlaną.
W małej chatce niedaleko lasu, żył sobie pewien stary drwal, który miał jedyna córkę, tak piękną, że wszyscy gdy tylko ją widzieli, nie mogli wymówić ani słowa. Dziewczyna swoją urodę, zdrowie i pewność siebie zyskała dzięki temu, że co dnia ojciec wstawał rano i jechał do sklepu po świeże bułki oraz... źródlaną wodę. Każdemu ona smakowała, bo dzięki niej wszyscy byli zdrowi i silni. Pewnego razu zabrakło wody w miejscowym sklepie i ojciec dziewczyny przyjechał do domu z pusta siatką. Dziewczyna rozpaczała i szlochała, ale nie mogła nic poradzić. Ludzie musieli pić napoje gazowane m.in cole, bo nic innego nie było w sklepie, a pić trzeba. Ich woda w kranie miała za dużo chloru i nie nadawała się do picia. Drwal się rozchorował, nie miał siły rąbać drzewa, ani jeździć na zakupy po chleb, a dziewczyna... Zaczęła przybierać na wadze, jej twarz poszarzała i zaczęły pojawiać się na niej wypryski. Po każdym spojrzeniu w lustro dziewczyna mdlała na swój widok. Tak mijały miesiące, aż w końcu na drugim końcu lasu, pewien młody mężczyzna otworzył sklep ze zdrową żywnością i oczywiście... wodą źródlaną. Dziewczyna wstydziła się wyjść z domu, a jej ojciec leżał z bólem brzucha w łóżku. Nagle ktoś zapukał do drzwi... Był to młody przystojny chłopak. Jak sie okazało to on był właścicielem owego sklepu z pyszną i zdrową wodą. Wybrał się na grzyby, a gdy zobaczył domek w lesie, postanowił zobaczyć, kto w nim mieszka. Dziewczyna opowiedziała chłopakowi co sie im przytrafiło, a on jej obiecał dostawę świeżej źródlanej wody codziennie rano. I tak mijały tygodnie. Chłopak przywoził do domu drwala butelki z wodą, a dziewczyna piękniała w oczach. Jej twarz znowu przybrała pieknego różowego kolorku, a kilogramy zrzuciła za sprawą potraw, które gotowała na parze. Chłopak, bardzo zaprzyjaźnił się z dziewczyna, aż w końcu poprosił ja o rekę. Ojciec dał im błogosławieństwo i po miesiącu wzieli ślub. Od teraz razem prowadzą za lasem mały sklepik zaopatrzony po brzegi w źródlana wodę...


A morał jest taki:

Dobrze jest pić wodę źródlaną, bo…kto jej nie pije, choruje i tyje! :)
 
reklama
Dobrze jest pić wodę źródlaną, ponieważ najlepiej zaspokaja pragnienie, ma znany skład, co jest bardzo ważne dla osób borykających się z zaburzeniami elektrolitowymi. Woda źródlana zapewnia świeżość cery, reguluje metabolizm i wypłukuje toksyny z organizmu. Warto od najmłodszych lat zachęcać dzieci do picia wody, jest to dobry nawyk który może uchronić je przed próchnicą i nadwagą. Myślę, że dla człowieka, który w większości składa się z wody nie ma nic bardziej naturalnego i zdrowego niż czysta źródlana woda.
 
Do góry